Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Politika

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  21. Yüzyılda Türkiye

  Emre Kongar, Osmanlı'dan Atatürk'e, Atatürk'ten 21.yüzyıla dek ele aldığı değişim süreci içinde, siyasal İslamın Türkiye'deki gelişimi, Güneydoğu sorunu, ekonomik kalkınma, gecekondulaşma sorunu, ordunun siyasal yaşamdaki yeri, demokratikleşmenin kaçınılmazlığı gibi konulardaki sorulara yanıtlar arıyor.
  69,44 ₺

  Adam

  Kadın'ı okudunuz. Bu da Adam. Diyebilirsiniz ki... Kadının karşılığı erkek değil mi? Bence değil. Çünkü, her kadın kadın ama... Her erkek adam değil.
  33,00 ₺ 25,08 ₺

  Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası

  Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası
  20,00 ₺ 13,00 ₺

  Atatürkçülük Nedir?

  Atatürkçülük gitgide sağ ve sol fikir akımları arasında kendi gerçek kimliğinden uzaklaşmaktadır. 1923'ten itibaren ölünceye kadar kendisi ile birlikte bulundum. Gazetesininde yıllarca başyazarı idim. Gençliğe gerçek Atatürkçülüğü kavrayabildiğim kadar anlatmak için bir denemede bulunmak istedim. Falih Rıfkı Atay
  16,20 ₺

  Bir Ekonomik Tetikçinin Yeni İtirafları

  Bir Ekonomik Tetikçinin Yeni İtirafları
  25,00 ₺

  Boyun Eğme

  Boyun Eğme
  19,44 ₺

  Çeri 1

  Gökhan Çayırlı - Çeri 1
  25,93 ₺

  Diren

  Diren
  9,26 ₺

  Efendiler ve Uşakları

  Efendiler Ve Uşakları
  20,00 ₺

  El Cevap

  55,56 ₺

  Gazi Paşaya Suikast

  Bu kitaptaki belgeler, ilk kez Mumcu tarafından yayımlanmıştır.'İzmir Suikastı sanıklarının ele geçirilmesinden sonra Mustafa Kemal ile İsmet Paşa arasındaki yazışmalar Cumhurbaşkanlığı arşivindedir' ve bir rastlantı sonucu Mumcu'nun eline geçiyor. Bu suikastla ilgili söylentiler ve Mustafa Kemal'e yönelik saldırılar da düşünülürse, yapıtın özellikle Atatürkçüler için ne denli önemli bir kaynak olduğu anlaşılır.
  15,00 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 9,00 ₺ En Fazla: 70,00 ₺
  ₺9 ₺70