400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Kitaplar

Filtrele
Ürün Göster
Zülfü Livaneli - Atatürk’ün İzinde
TÜKENDİ
Yusuf Atılgan - Aylak Adam
TÜKENDİ
Nasuh Mahruki - Bir Dağcının Güncesi
TÜKENDİ
1952’de ABD’de yayımlandığında haftalarca çok satanlar listesinde kalan ve ertesi yıl National Book Award’a değer görülen Görülmeyen Adam, Amerika’nın en çarpıcı çelişkilerini sergiliyor.
TÜKENDİ
Nil Karaibrahimgil - Nil’E Hayat Dersleri
TÜKENDİ
Nil Karaibrahimgil / Nil'in Kelebekleri - İçimi Açsan Nar, Ama Yerim Dar
TÜKENDİ
Alişan Kapaklıkaya - Sen Hiç Kendini Yaşadın Mı?
TÜKENDİ
Caner Yaman - Sonrası Yok
TÜKENDİ
Halil Yaşar Kollu - Sultan Mehmet'in Casusları
TÜKENDİ
Keyifle okuyacağınız bir Aziz Nesin eseri olan Yaşar Ne Yaşar ne yaşamaz, akıcı anlatımı okurların beğenisine sunulmuş aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı'nın 100 temel eseri arasında yer alan değerli bir kitaptır.
TÜKENDİ
Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar'dan sonra Kayıp Sembol'de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde...
TÜKENDİ
Sermayem Yok Derdimden Başka
TÜKENDİ
Selimiye Mektupları
TÜKENDİ
Emare - Sarmaşık
TÜKENDİ
Yaşamdaşlarım
TÜKENDİ
Aşk-ı Memnu
₺38,00 ₺28,00
Ediz Altun - Atların Plakası Olmaz
TÜKENDİ
Mehmet Rauf - Eylül
₺39,00 ₺29,00
Barış, bütün saflığıyla büyüklerin ona tuhaf gelen dünyasını kendiiçinde anlamlandırmaya çalışırken sizde, kitabın yoğunluğunu hissederek her sayfada Barış ile üzülüp onun masum sevincine gülerek eşlik edeceksiniz. Ama aklınızda hep bir soru kalacak. "Barış şimdi nasıl?"
TÜKENDİ
Rüya Avcısı - Size Bir Sır Vereceğim 2
TÜKENDİ
Size Bir Sır Vereceğim
TÜKENDİ
Yanlış Giden Bir Şeyler Var
TÜKENDİ
Ömer Seyfettin - Seçme Öyküler
₺24,00 ₺14,00
Yalan Satıcısı
TÜKENDİ
Ekmek Kavgası
TÜKENDİ
Sırça Köşk
₺35,00 ₺25,00
Eşkal-i Zaman
₺27,00 ₺17,00
Ziya Gökalp, Altın Işık adlı eserinde yapmış olduğu derleme ve uyarlamalarını “masallar”, “menkıbeler” ve “tarihi hikayeler” olmak üzere üç başlık altında yayımlamıştır.
TÜKENDİ
Mahmut Yesari'nin Bağrıyanık Ömer romanı, kahramanı çocuk olan ilk eser kabul edilir. Romanda, Ömer’in çiftlikte geçen hayatı konu edilmektedir.
TÜKENDİ
Cemo, Kemal Bilbaşar'ın ağalık düzenindeki insanları, aşiret törelerini, inançlarını, yaşama biçimlerini olanca gerçekliğiyle yansıtan bir dille yazdığı eseridir.
TÜKENDİ
Ebu Said'in Rubailer'i Prof. Dr. Mehmet Kanar'ın güzel çevirisiyle okuyucuların beğenisine sunulmuştur.
TÜKENDİ
Lâmi'î Çelebi'nin ustalık dönemi eseri Ferhat İle Şirin fantastik öğelerle zenginleştirilmiş klasik bir Doğu hikâyesidir.
TÜKENDİ
“Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Gulyabani’si hem geniş Doğu dünyasından esintiler taşır, hem tastamam buralıdır: Aynı anda korkunç ve komik olabilen kimliğiyle “göründüğü” insanların foyalarını ortaya döktüğü için yararlı bir “acaip” sayılabilir.
TÜKENDİ
Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun romanları arasında ayrı bir yere sahip olan 'Hep O Şarkı', sıradan bir aşk hikayesi gibi görünmekle birlikte olayların geliştiği ortam içinde romancının daha önce yazdığı eserlerden izler, belirtiler taşır.
TÜKENDİ
Hüsrev ile Şirin, 2. Murat'ın ricası üzerine ,onun adına ünlü Türk Divan Şairi Şeyhi tarafından dram ve aşk temalı olarak ele alınmıştır.
TÜKENDİ
İskendername Türk Edebiyatında kaleme alınan ilk İskender romanıdır. Ahmedi tarafından 1390 yılında yazılarak Yıldırım Beyazıt'ın oğlu Emir Süleyman'a sunulmuştur.
TÜKENDİ
Kimsecik, Yaşar Kemal'in üç kitaptan oluşan serisinin ikinci kitabıdır.
TÜKENDİ
Reşat Nuri Güntekin'in Kızılcık Dalları Türk Edebiyatının önemli eserlerindendir.
TÜKENDİ
Türk edebiyatına birçok önemli eser kazandıran, romanları günümüzde de değerini ve özgünlüğünü koruyan Hüseyin Rahmi Gürpınar, toplumun çeşitli sınıf ve tabakalarına mensup kişilerin belirli özelliklerini ustalıkla ortaya koyar, olayları abartılı olmayan bir güldürü ve anlatım rahatlığıyla okuyucuya sunar
TÜKENDİ
Tarık Buğra'nın Küçük Ağası, Milli Mücadele Dönemi'nde Türk Toplumu'nun yaşadığı tüm zorluklara rağmen verdiği Kuvayi Milliye mücadelesini konu alır.
TÜKENDİ
Fars Edebiyatının en önemli klasiklerinden biri olan Leyla İle Mecnun, edebiyat dünyasında da değerli bir yere sahip olan Nizamiyi Gencevi'nin ölümsiz eseridir.
TÜKENDİ
İskender Pala'nın genç eserlerinden olan Mihmandar okunması gereken romanlar arasında yerini almıştır.
TÜKENDİ
Nazım ile Piraye
TÜKENDİ
Osmancık, "Tarihin en uzun ömürlü, en büyük devletini kuran irade, şuur ve karakter"in Tarık Buğra’nın yorumuyla romanlaştırılmasıdır.
TÜKENDİ
Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Ahmet Hamdi Tanpınar'ın 1961 yılında yayımlanmış romanıdır. Roman, Türk insanının Doğu ile Batı arasında bocalamasını irdeler.
TÜKENDİ

Kitap

Herzaman ilk başvuru kaynağı olan kitap hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Her nekadar internet günümüzde çok büyük bir önem ve yere sahip olsa da bize en net ve güvenilir bilgiyi yine kitap vermeye devam ediyor. Kitabın önemi ve değeri giderek artıyor ve artık baktığımızda kitap çocukların ilk oyuncaklarından biri olmaya başlıyor. Küçük yaşlardan itibaren kitap hayatımıza yön verirken meraklarımızı gideriyor, bilgi aktarıyor, ufkumuzu genişletmeye ve birey olmamıza destek veriyor. Eğitim kitapları, kültürel kitaplar, sanatsal kitaplar, roman, hikaye kitapları, masal kitapları, kişisel gelişim kitapları, tarih kitapları, yabancı dil kitapları, nobel ödüllü kitaplar, felsefe kitapları, psikoloji kitapları, denemeler hatta sağlık ile ilgili kitaplar herzaman elimizin altından kitaplığımızın baş köşesinde yer alır. Sizde kitaplığınızı oluşturmak yada kitaplığınızdaki eksik kitapları tamamlamak için hemen istekle.com kitap kategorisini ziyaret edip güvenli ödeme sistemi ile siparişinizi oluşturabilir ve aynı gün kargo fırsatı ile kitaplarınıza hemen ulaşabilirsiniz.

Filtrele Hepsini temizle
En Az: ₺0,00 En Fazla: ₺2.100,00
₺0 ₺2100