Ara

Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Aşk Terapi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan,Aşk Terapi ile bizleri aşk üzerine düşünmeye, aşkın gerçekte ne olduğunu anlamaya, zorluklarıyla birlikte oldurucu, olgunlaştırıcı yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
23,50 ₺

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek?
38,00 ₺ 26,60 ₺

Blink

Malcolm Gadwell'in yazdığı Blink, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç bir adım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.
32,00 ₺

Böyle Söyledi Zerdüşt

Böyle Söyledi Zerdüşt
18,00 ₺

Büyü Dükkanı

Büyü Dükkanı
17,50 ₺

Din Üzerine

Arthur Schopenhauer kitaplığı'nın bu yedinci kitabı Din Üzerine'de daha önceki kitaplardan sözünü sakınmazlığıyla tanıdığınız filozofun, içinde bulunduğumuz şartlar açısından da ilgisiz olduğu söylenemeyecek bu soruları yine aynı doğrudanlık ve sakınmazlıkla cevapladığını görecek ve yoğun bir düşünce metni olmakla birlikte bunu da yine bir solukta okuyacaksınız.
17,50 ₺

Eylül

Mehmet Rauf - Eylül
16,00 ₺ 12,00 ₺

Haset ve Rekabet

Leyla Navaro-Haset Ve Rekabet
18,00 ₺

Hepsi Gerçek

Hepsi Gerçek John Lloyd tarafından yazılan küçük küçük gerçek bilgiler içeren bir kitaptır.
19,00 ₺

Isaac Newton

30,00 ₺

İdeal Devlet

Farabî (870-950): Türk-İslam filozofu, gökbilimci, müzisyen. İslam’ın Altın Çağ’ının en önemli isimlerden biridir.
14,00 ₺

Kültür Bilimleri Ve Kültür Felsefesi

Doğan Özlem'in kaleme aldığı Kültür Bilimleri ve Kültür Felsefesi, bilim denince akla yalnızca doğa bilimlerinin gelmesine yönelik bu itirazın tarihinin kitabı.
29,00 ₺

Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

Bir insanın kendini geliştirmesi, başka insanlar ile olan ilişkilerini doğru bir çizgide yürütebilmesi, çevresine ve çevresindekilerle paylaştığı ortak konular hakkında bilinçsel davranabilmesi için hep daha fazla okuması ve analiz edebilme yeteneğine sahip olması gerekir. Bu kategorideki kitaplar tam da bu konular hakkında yardımımıza yetişir. Felsefe-Psikoloji-Sosyoloji bilimleri bilgiye doğru yönlerden yaklaşmayı kolaylaştırır. Bir bilgiye giden en doğru yolda onu doğru anlatanların yazarlardan geçer. Doğan Cüceloğlu, Jean-Paul Sartre, Henri Bergson, Karl Marx gibi ve daha nice çok satan kitapların yazarlarının tercih edilmesi önemlidir. Felsefe, psikoloji ve sosyoloji konulu kitapları okumak ufkunuzun ve fikirlerinizin gelişmesini sağlar. Hemen dilediğiniz kitapları en uygun fiyatlarla sepetinize ekleyin ve aynı gün kargo imkanı ile siparişiniz hızla ve güvenle size ulaşsın.

FİLTRELER Close
En Az: 8,00 ₺ En Fazla: 40,00 ₺
₺8 ₺40