Ara

Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

90 Dakikada Marx

90 Dakikada Marx
10,00 ₺

90 Dakikada Platon

90 Dakikada Platon
11,11 ₺

Aşk Terapi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan,Aşk Terapi ile bizleri aşk üzerine düşünmeye, aşkın gerçekte ne olduğunu anlamaya, zorluklarıyla birlikte oldurucu, olgunlaştırıcı yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
21,76 ₺

Aylaklığa Övgü

1950'de Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan Bertrand Russell, Aylaklığa Övgü'de faşizm, eğitim ve felsefe gibi toplumsal sorunları irdeliyor.
18,52 ₺ 14,45 ₺

Beynin Sırları

26,00 ₺ 25,93 ₺

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek?
32,50 ₺ 22,75 ₺

Blink

Malcolm Gadwell'in yazdığı Blink, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç bir adım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.
27,78 ₺

Böyle Söyledi Zerdüşt

Böyle Söyledi Zerdüşt
14,81 ₺

Bu Ülke

"Bir çağın, daha doğrusu bir ülkenin vicdanı olmak, idrakimize vurulan zincirleri kırmak, yalanları yok etmek, Türk insanını Türk insanından ayıran bütün duvarları yıkmak" ...
36,57 ₺

Bulantı

Bulantı, 20. yüzyılın en etkili düşünürlerinden Jean-Paul Sartre'ın ilk romanıdır.
24,07 ₺

Büyü Dükkanı

Büyü Dükkanı
16,67 ₺

Cehenneme Övgü

Cehenneme Övgü
29,63 ₺

Das Kapital

24,00 ₺

Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

Bir insanın kendini geliştirmesi, başka insanlar ile olan ilişkilerini doğru bir çizgide yürütebilmesi, çevresine ve çevresindekilerle paylaştığı ortak konular hakkında bilinçsel davranabilmesi için hep daha fazla okuması ve analiz edebilme yeteneğine sahip olması gerekir. Bu kategorideki kitaplar tam da bu konular hakkında yardımımıza yetişir. Felsefe-Psikoloji-Sosyoloji bilimleri bilgiye doğru yönlerden yaklaşmayı kolaylaştırır. Bir bilgiye giden en doğru yolda onu doğru anlatanların yazarlardan geçer. Doğan Cüceloğlu, Jean-Paul Sartre, Henri Bergson, Karl Marx gibi ve daha nice çok satan kitapların yazarlarının tercih edilmesi önemlidir. Felsefe, psikoloji ve sosyoloji konulu kitapları okumak ufkunuzun ve fikirlerinizin gelişmesini sağlar. Hemen dilediğiniz kitapları en uygun fiyatlarla sepetinize ekleyin ve aynı gün kargo imkanı ile siparişiniz hızla ve güvenle size ulaşsın.

FİLTRELER Close
En Az: 7,00 ₺ En Fazla: 50,00 ₺
₺7 ₺50