Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  90 Dakikada Marx

  90 Dakikada Marx
  10,00 ₺

  90 Dakikada Platon

  90 Dakikada Platon
  11,11 ₺

  Aşk Terapi

  Prof. Dr. Nevzat Tarhan,Aşk Terapi ile bizleri aşk üzerine düşünmeye, aşkın gerçekte ne olduğunu anlamaya, zorluklarıyla birlikte oldurucu, olgunlaştırıcı yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
  21,76 ₺

  Aylaklığa Övgü

  1950'de Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan Bertrand Russell, Aylaklığa Övgü'de faşizm, eğitim ve felsefe gibi toplumsal sorunları irdeliyor.
  18,52 ₺ 14,45 ₺

  Beynin Sırları

  26,00 ₺ 25,93 ₺

  Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

  Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek?
  32,50 ₺ 22,75 ₺

  Blink

  Malcolm Gadwell'in yazdığı Blink, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç bir adım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.
  27,78 ₺

  Böyle Söyledi Zerdüşt

  Böyle Söyledi Zerdüşt
  14,81 ₺

  Bu Ülke

  "Bir çağın, daha doğrusu bir ülkenin vicdanı olmak, idrakimize vurulan zincirleri kırmak, yalanları yok etmek, Türk insanını Türk insanından ayıran bütün duvarları yıkmak" ...
  36,57 ₺

  Bulantı

  Bulantı, 20. yüzyılın en etkili düşünürlerinden Jean-Paul Sartre'ın ilk romanıdır.
  24,07 ₺

  Büyü Dükkanı

  Büyü Dükkanı
  16,67 ₺

  Cehenneme Övgü

  Cehenneme Övgü
  29,63 ₺

  Felsefe - Psikoloji - Sosyoloji

  Bir insanın kendini geliştirmesi, başka insanlar ile olan ilişkilerini doğru bir çizgide yürütebilmesi, çevresine ve çevresindekilerle paylaştığı ortak konular hakkında bilinçsel davranabilmesi için hep daha fazla okuması ve analiz edebilme yeteneğine sahip olması gerekir. Bu kategorideki kitaplar tam da bu konular hakkında yardımımıza yetişir. Felsefe-Psikoloji-Sosyoloji bilimleri bilgiye doğru yönlerden yaklaşmayı kolaylaştırır. Bir bilgiye giden en doğru yolda onu doğru anlatanların yazarlardan geçer. Doğan Cüceloğlu, Jean-Paul Sartre, Henri Bergson, Karl Marx gibi ve daha nice çok satan kitapların yazarlarının tercih edilmesi önemlidir. Felsefe, psikoloji ve sosyoloji konulu kitapları okumak ufkunuzun ve fikirlerinizin gelişmesini sağlar. Hemen dilediğiniz kitapları en uygun fiyatlarla sepetinize ekleyin ve aynı gün kargo imkanı ile siparişiniz hızla ve güvenle size ulaşsın.

  FİLTRELER Close
  En Az: 7,00 ₺ En Fazla: 120,00 ₺
  ₺7 ₺120