Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Boya Ve Resim Malzemeleri

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Artdeco Metalik Akrilik Boya 500 ml Altın Sarısı

  İyi pigmentli, mat-kuruyan, ışık geçirmez, Artdeco Metalik Akrilik Boya Altın Sarısı - 500 Ml damlamadan geniş alanlara hızla uygulanması için idealdir.
  36,00 ₺

  Bic Kids Visa Fırça Uçlu Keçeli Boya Kalemi Kavanoz 18 Renk

  Bic Kids Visa Fırça Uçlu Keçeli Boya Kalemi Kavanoz 18 Renk
  61,00 ₺

  Craft And Arts 24 lü Keçeli Kalem

  Craft And Arts 24 lü Keçeli Kalem kağıt, karton ve tahta yüzeylerde dahil olmak üzere pek çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir ve renkler kullanıldığı yüzeyde parlaklığını kaybetmez.
  30,00 ₺

  Creall Fingerpaint Parmak Boyası 750 ml.

  Creall Fingerpaint Parmak Boyası 750 Ml
  68,00 ₺

  Derwent Pastel 24 Renk Teneke Kutu

  Hızlı canlı vuruşlar için Derwent Pastel 24 Renk Teneke Kutu pastel bloklarımız ve resminizdeki ince detayları eklemek için pastel kalemler ile bu canlı pastelleri karıştırıp harmanlayarak eserinizede çok daha farklı sonuçlar alabilirsiniz.
  69,00 ₺

  Eberhard Faber 24 Lü Pastel Boya

  Eberhard Faber 24 lü Pastel Boya yoğun konsantre pigmentleri sayesinde tüm klasik uygulamalarda benzersiz bir parlaklık elde edebileceksiniz.
  25,00 ₺

  Faber Castell 12 Renk Kısa Kuru Boya Kalemi

  Faber Castell Yarım Boy Kuru Boya Kalemi 12 Renk 116412 kolay açılan uç ve direnci arttıran özel yapıştırma sistemi sayesinde diğer kuru boyalardan daha dayanıklı olmasından dolayı çocuğunuzun resim keyfi kesintisiz ve uzun süre devam eder.
  9,00 ₺ 7,65 ₺

  Faber Castell 12 Renk Sulu Boya

  Yoğun konsantre pigmentleri sayesinde Faber Castell 12 Renk Sulu Boya ile çocuğunuz resimlerinde benzersiz canlılıkta ve parlakta renkler elde eder, keyifle reim yaparken yaratıcılığı ve motor becerileri de gelişir.
  14,50 ₺ 12,50 ₺

  Faber Castell 20 Renk Keçeli Kalem

  Faber Castell 20 Renk Keçeli Kalem kağıt, karton ve tahta yüzeylerde dahil olmak üzere pek çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir ve renkler kullanıldığı yüzeyde parlaklığını kaybetmez.
  20,00 ₺ 13,00 ₺

  Faber Castell 2155130 12 Renk Keçeli Kalem

  Faber Castell 12 Renk Keçeli Kalem kağıt, karton ve tahta yüzeylerde dahil olmak üzere pek çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir ve renkler kullanıldığı yüzeyde parlaklığını kaybetmez.
  14,50 ₺

  Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem 33 Renk + Metal Kamyon Kutu

  Faber Castell Eğlenceli Keçeli Kalem 33 Renk + Metal Kamyon Kutu
  74,90 ₺

  Faber Castell Jumbo Grip 10 Lu Kuru Kalem

  Faber Castell Jumbo Grip 10 Lu Kuru Boya Kalemi kolay açılan uç ve direnci arttıran özel yapıştırma sistemi sayesinde diğer kuru boyalardan daha dayanıklı olmasından dolayı çocuğunuzun resim keyfi kesintisiz ve uzun süre devam eder.
  43,50 ₺

  Faber Castell Soft Touch Fırça Seti 4’lü 181620

  Faber Castell çocuklar için en güzel olanı üretiyor. Çocuklar boyanın her türlüsünü çok sever ve Faber Castell 181620 Soft Touch 4’lü Fırça Seti en güzel resimlerini en rahat şekilde yaparlar.
  22,50 ₺

  Faber Castell Suluboya Su Kabı

  Faber Castell Suluboya Su Kabı çocuğunuz resmini yaparken yeteri miktarda su doldurmanıza ve fırçanızın düşmeden durmasına imkan sağlar.
  7,50 ₺ 7,00 ₺

  Boya Ve Resım Malzemeleri

   

  Çocukluğumuzdan itibaren Resim ve Boya Malzemeleri hayatımızın bir parçasıyken, belkide ilk sanatsal etkinliğimizdir resim.
  İlk resim çalışmalarımızda kuru boyalar, keçeli boyalar, pastel boyalar ve sulu boyaları kullanırken, ilerleyen zamanda yapmak istediğimiz resimlere göre malzemeler kullanmaya başladık. Tuvale çizmeye başladık önce sonra da boyalarımızı değiştirip yağlı boya, akrilik boya, guaj boya, kara kalemler, özel boya fırçaları ve daha pek çok profesyonel ressam malzemelerini deneyimledik.
   
  Resim hayatımızın her anında var olmaya devam ederken kullandığımız malzemelerin öncelikle sağlıklı ve kaliteli olmasına dikkat etmeli ve Monami, Fibracolor, Ponart, Faber Castell, Kosida, Bic, Creall, Lukas, Stabilo, Sudor, Vincent, Pritt, Umix, Van Gogh, Pelikan, Hatas, Eberhard, Talens, Pebeo, Artdeco, Sakura, Derwent, Art Creation, Bruynzeel, Giotto gibi profesyonel markalara ait ürünleri tercih etmemiz hem çocukların hemde kendi sağlığımız için önemli bir faktör olacaktır.
  FİLTRELER Close
  En Az: 0,00 ₺ En Fazla: 299,00 ₺
  ₺0 ₺299