Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Tarih - Araştırma

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı

  Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı
  24,00 ₺

  1923 Kuruluş Ayarlarına Dönmek

  1923 Kuruluş Ayarlarına Dönmek
  28,00 ₺ 23,80 ₺

  21. Yüzyılda Türkiye

  Emre Kongar, Osmanlı'dan Atatürk'e, Atatürk'ten 21.yüzyıla dek ele aldığı değişim süreci içinde, siyasal İslamın Türkiye'deki gelişimi, Güneydoğu sorunu, ekonomik kalkınma, gecekondulaşma sorunu, ordunun siyasal yaşamdaki yeri, demokratikleşmenin kaçınılmazlığı gibi konulardaki sorulara yanıtlar arıyor.
  69,44 ₺

  Adam

  Kadın'ı okudunuz. Bu da Adam. Diyebilirsiniz ki... Kadının karşılığı erkek değil mi? Bence değil. Çünkü, her kadın kadın ama... Her erkek adam değil.
  33,00 ₺ 25,08 ₺

  Akdeniz

  Akdeniz,Panait Istrati 'nin yazdığı sürükleyici bir eserdir.
  18,52 ₺

  Aklımdan Başka Silahım Yok ki

  Aklımdan Başka Sİlahım Yok ki, Türkiye'nin 1990'dan sonraki eğitim ve araştırma yaşamında çok önemli rol oynamış Kemal Gürüz'ün bu dönemde yaptıklarının anlatımı, bunların bir değerlendirmesi ve aynı zamanda yakın tarihimizin bazı kısımlarının bir panoramasıdır.
  30,00 ₺

  Alibaba Jack Ma'nın Evi

  Alibaba Jack Ma'nın Evi
  33,00 ₺

  Ama Hangi Atatürk

  Ama Hangi Atatürk,Taha Akyol tarafından yazılmış bir eserdir.
  32,00 ₺

  Anafartalar Kumandanı Mustafa Kemal Ve Çanakkalede Savaşanlar İle Mülakat

  Ruşen Eşref Ünaydın’ın 1918 yılında Çanakkale zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk ile yaptığı günler süren mülakatlar bu kitapta bir araya geliyor. Bu mülakatlar, aldığı kararlar ve kazandığı zaferlerle bir ulusun kaderini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk ile yapılan ilk mülakat olma özelliğini taşıyor.
  10,00 ₺ 7,50 ₺

  Ataçağ

  Ataçağ kaçınılmaz bir çağ açma mücadelesinin başlangıç ve yaratılış öyküsü dile getirilmektedir Can Kapyalı kalemi ile.
  14,00 ₺

  Atatürk

  'Atatürk' biyografisi ile Klaus Kreiser bize modern Türkiye'nin tarihini ve Atatürk kültünü yeniden düşünme fırsatı veriyor.
  29,00 ₺

  Atatürk

  23,61 ₺

  Tarih - Araştırma

  Kitap okumayı alışkanlık haline getirmiş olanların amacı kendisini geliştirmek, kültürlü ve bilgili olmaktır. Tarih - Araştırma kategorisi altında yer alan kitaplar kitap severlerin tarih bilgilerinin gelişmesine katkı sağlar. Tarih değiştirilemez sadece öğrenilir. Bu kategori altında yer alan diğer 3 kategoride ise Politika, Tarih ve Araştırma-Biyografi kitapları yer almaktadır. Kitaplıkların baş köşesinde yer alması gereken diğer bir kitap türü ise tarih kitaplarıdır. İstekle.com' un özel indirimli kitaplarını sipariş ederek kitaplığınızdaki eksik kategorileri hızlıca tamamlayabilirisiniz. Hemen Tarih-Araştırma kategorisindeki kitapları sepetinize ekleyin ve istekle.com'un aynı gün kargo imkanı ile hızlı bir şekilde güvenle satın alarak kitaplarınıza sahip olun.

  FİLTRELER Close
  En Az: 6,00 ₺ En Fazla: 78,00 ₺
  ₺6 ₺78