Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Kalemler

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Caretta Soft Liner 04 Siyah Kalem

  Caretta Soft Liner 04 Siyah Kalem
  4,00 ₺

  Caretta Twin Liner 0.4-1.0 Siyah Kalem

  Caretta Twin Liner 0.4-1.0 Siyah Kalem
  4,50 ₺

  Derwent Charcoal Kalem

  Derwent Charcoal Kalem
  4,00 ₺

  Derwent Grafik Kalemi

  Derwent Grafik Kalemi
  3,00 ₺

  Derwent Graphic Dereceli Kalem Seti Medium Designer Teneke Kutu 12'Li

  Derwent Teknik Set Sert-Orta-Yumuşak Kalem
  79,00 ₺

  Edding 344 5Li Fosforlu Kalem

  Edding 344 5'li Fosforlu Kalem
  15,00 ₺

  Faber Castell 1221 2B Kurşun Kalem

  Faber Castell çizim kalemi rahat bir tutuş sağlayan ergonomik gövdesi ile çizim yapmayı kolaylaştırır. Faber Castell 1221 2B Kurşun Kalem kolay açılan uç ve kırılmalara karşı direnci arttıran yapıştırma sistemine sahiptir ve iz bırakmadan kolayca silinebilir.
  3,00 ₺

  Faber Castell 1221 4B Kurşun Kalem

  Faber Castell çizim kalemi rahat bir tutuş sağlayan ergonomik gövdesi ile çizim yapmayı kolaylaştırır. Faber Castell 1221 4B Kurşun Kalem kolay açılan uç ve kırılmalara karşı direnci arttıran yapıştırma sistemine sahiptir ve iz bırakmadan kolayca silinebilir.
  3,00 ₺

  Kalemler

  Bir çantanın bir masanın bir kalemliğin olmazsa olmazı kalem el altında sürekli bulunması gereken araçlardandır. Kimi zaman hararetle not aldığımız, kimi zaman büyük işlere imza attığımız kimininse çizdiği resmin altına attığı imzalarda kullandığı kalemler. Herzaman yanınızda bir kalem ve defter bulundurmak faydalı olabilir. Profesyonel çizim kalemleri, teknik çizim kalemlerri, boya kalemleri, ofislerin vazgeçilmezi işaret kalemleri, Lamy hediyelik prestij dolma kalem ve roller kalemler, Faber Castell resim kalemi ve versatil kalemler, Derwent dereceli çizim kalemleri, renkli permanent kalemler, Pilot Frixion silinebilir kalemler, Eskiz kalemi ve daha pek çok amaç için özel tasarlanmış kalem çeşitleri. Her ihtiyaca uygun, kaliteli markaların en iyi model kalem çeşitleri ile ergonomiye kolaylıkla erişebilirsiniz. İstekle.com'dan çok çeşitli renk, marka ve modele sahip birbirinden farklı amaçlara hitap eden kalemleri aynı gün kargo imkanı sayesinde hızla ve güvenle satın alın zaman kaybetmeyin.

  FİLTRELER Close
  En Az: 1,00 ₺ En Fazla: 499,00 ₺
  ₺1 ₺499