1.500 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM KATEGORİLER
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Yapıştırıcılar Ve Kapatıcılar

Filtrele
Ürün Göster
Faber-Castell Şerit Düzeltici


Faber-Castell Şerit Silici, resimlerinizi, çizimlerinizi ve yazılarınızı hatasız bir şekilde düzeltmenin pratik ve etkili bir yolunu sunar. Faber-Castell'in uzun süredir süregelen kalite geleneğiyle bir araya gelen bu şerit silici, kullanım kolaylığı ve performansıyla öne çıkar.
₺45,00
Pattex 10 Gr Süper Güçlü Japon Yapıştırıcı


Güçlü ve hızlı yapıştırma ihtiyacınıza karşılık veren Pattex 10 Gr Süper Güçlü Japon Yapıştırıcı ile her türlü yapıştırma işlemi artık çocuk oyuncağı. Bu özel formülüyle, güçlü ve kalıcı bağlantılar oluşturarak projelerinizi hızla tamamlamanıza yardımcı olur.
₺57,50
Pattex 2k Hızlı Yapıştırıcı 400 ML + 100 ML
Scotch 3M Dayanıklı Çift Taraflı 19mm x 1,5m Sünger Bant


Scotch 3M Dayanıklı Çift Taraflı 19mm x 1,5m Sünger Bant, güçlü yapışma özellikleri ve dayanıklılığıyla öne çıkan yüksek kaliteli bir bant çeşididir. Bu ürün, geniş bir kullanım yelpazesi sunan ve çeşitli yüzeylere güvenilir bir şekilde yapışabilen özel bir çift taraflı yapıştırıcı içerir.
₺190,00
Serve Cortape 5 mm x 8 mt Şerit Silici Fosforlu Mavi


Serve Cortape Şerit Silici, pratik kullanımı ve renkli tasarımı ile dikkat çeken bir kırtasiye ürünüdür. Fosforlu Mavi rengi, hem eğlenceli hem de fonksiyonel bir deneyim sunar. Bu şerit silici, düzenleme yaparken ve hataları düzeltirken size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
Serve Cortape 5 mm x 8 mt Şerit Silici Fosforlu Pembe


Serve Cortape Şerit Silici, pratik kullanımı ve renkli tasarımı ile dikkat çeken bir kırtasiye ürünüdür. Fosforlu Pembe rengi, hem eğlenceli hem de fonksiyonel bir deneyim sunar. Bu şerit silici, düzenleme yaparken ve hataları düzeltirken size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
Serve Cortape 5 mm x 8 mt Şerit Silici Pastel Pembe


Serve Cortape Şerit Silici, pratik kullanımı ve renkli tasarımı ile dikkat çeken bir kırtasiye ürünüdür. Pastel Pembe rengi, hem eğlenceli hem de fonksiyonel bir deneyim sunar. Bu şerit silici, düzenleme yaparken ve hataları düzeltirken size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
Serve Cortape 5 mm x 8 mt Şerit Silici Pastel Yeşil


Serve Cortape Şerit Silici, pratik kullanımı ve renkli tasarımı ile dikkat çeken bir kırtasiye ürünüdür. Pastel Yeşil rengi, hem eğlenceli hem de fonksiyonel bir deneyim sunar. Bu şerit silici, düzenleme yaparken ve hataları düzeltirken size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
Uhu Patafix 80 Adet Hamur Yapıştırıcı
Uhu Patafix 80 Adet Hamur Yapıştırıcı Sarı


Uhu Patafix, hafif nesneleri geçici olarak yapıştırmak veya sabitlemek için kullanılan bir yapıştırıcıdır. Genellikle duvarlara poster, resim, kartpostal gibi şeyleri asmak veya düz yüzeylerde dekoratif öğeleri sabitlemek için tercih edilir.
₺54,50
Brons Soğuk Silikon Yapıştırıcı 50ml
₺24,50
Faber Castell Stick Yapıştırıcı 40 Gr.
₺47,50
BigPoint 50 Adet Beyaz Hamur Yapıştırıcı
₺35,00
Faber Castell Beyaz Tack-It
₺89,00
Educa Puzzle Yapıştırıcısı 250 ml
₺209,90