1.500 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM KATEGORİLER
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Silgi Ve Kalemtraşlar

Filtrele
Ürün Göster
Faber Castell 7020-18 Renkli Hamur Silgi
₺44,50
Faber Castell Dust Mavi Sınav Silgisi


Faber-Castell Dust Mavi Sınav Silgisi, özel olarak sınavlar için tasarlanmış yüksek kaliteli bir silgidir. Yumuşak ve pürüzsüz dokusu sayesinde kağıda zarar vermeden yazıları kolayca siler. Toz bırakmayan formülü sayesinde silgi artıkları kağıdın üzerinde kalmaz ve optik okuyucu tarafından algılanmaz.

₺30,00
Faber Castell Eraser Perfection Çift Uçlu Fırçasız Daktilo Silgisi


Faber Castell Eraser Perfection Çift Uçlu Fırçasız Daktilo Silgisi, mükemmel bir hata düzeltme çözümüdür. Silgi, pembe ve beyaz renklerde iki farklı uçtan oluşur ve her iki uç da farklı amaçlara hizmet eder. Pembe uç, daha büyük alanları silerken, beyaz uç daha hassas çalışmalar için idealdir.
₺70,00
Faber Castell Eraser Perfection Fırçalı Daktilo Silgisi


Faber Castell Eraser Perfection Fırçalı Daktilo Silgisi, hata düzeltme için ideal bir silgidir. Silgi, kağıtta toz bırakmadığı için, kağıdı kirletmez ve yazıyı bozmaz. Silgi, kullanımı oldukça kolaydır ve tüm yaş grupları için uygundur.
₺95,00
Serve Deep Erase Mavi Sınav Silgisi


Deep Erase Mavi Sınav Silgisi, öğrencilerin sınavlara hazırlık süreçlerinde maksimum performans elde etmeleri için tasarlanmış özel bir silgi çeşididir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu silgi, kullanıcılarına mükemmel silme deneyimi sunar ve yazım hatalarını düzeltme konusunda etkili bir yardımcıdır.
₺7,50
Serve Deep Erase Beyaz Silgi


Deep Erase Beyaz Silgi, yazım deneyiminizi daha temiz ve düzenli hale getirmek için özel olarak tasarlanmış bir silgidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu silgi, zarif tasarımı ve etkili performansıyla öne çıkar. Deep Erase Beyaz Silgi, öğrenciler, ressamlar ve yazı işleriyle uğraşan herkes için ideal bir seçenektir.

Renkler karma gönderilmektedir.
₺5,00
Serve Double Erase 2B Versatil Kalem Ucu


Yaratıcılığınızı ifade etmek ve notlarınızı düzenlemek için mükemmel bir araç arıyorsanız, Serve Double Erase 2B Versatil Kalem Ucu ve Silgi / Fosforlu Kalem sizin için ideal bir seçenek. Bu özel tasarımlı kalem, pratik çift uçlu özelliği ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkıyor.


**Renkler karma olarak gönderilmektedir.
₺52,00

Silgi Ve Kalemtraşlar

Temel okul ihtiyaçlarından silgi ve kalemtraşları çocuğunuzun çantasından eksik etmeyin. Okula yeni başlamış yada sınavlara hazırlanan çocuğunuz için amacına uygun silgileri tercih etmeniz defterine yada sınav kağıdına zarar vermeden yazdıklarını rahatlıkla silmesine yardımcı olur. Sitemizden alışveriş yaptığınızda ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenerek aynı gün kargo imkanı ile zaman kaybetmeden hızla ve güvenle gönderilmektedir.