400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Atatürk Kitaplığı

Filtrele
Ürün Göster
Ruşen Eşref Ünaydın’ın 1918 yılında Çanakkale zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk ile yaptığı günler süren mülakatlar bu kitapta bir araya geliyor. Bu mülakatlar, aldığı kararlar ve kazandığı zaferlerle bir ulusun kaderini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk ile yapılan ilk mülakat olma özelliğini taşıyor.
₺32,00 ₺22,00
Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler
TÜKENDİ
Atatürk Araştırma Merkezi tarafından çıkarılmış ve belgeler ışığında Atatürk'ün çağdaşlaşma için yaptığı çalışmalara yer vermektedir.
TÜKENDİ
Atatürkçülük gitgide sağ ve sol fikir akımları arasında kendi gerçek kimliğinden uzaklaşmaktadır. 1923'ten itibaren ölünceye kadar kendisi ile birlikte bulundum. Gazetesininde yıllarca başyazarı idim. Gençliğe gerçek Atatürkçülüğü kavrayabildiğim kadar anlatmak için bir denemede bulunmak istedim. Falih Rıfkı Atay
TÜKENDİ
Atatürk’ün Yanı Başında kitabı ile Çankaya Köşkü Kütüphanesi’nin kapısından içeri girerek Atatürk’ün kitaplarla dolu dünyasına tanıklık etmekle kalmayacak, aynı zamanda gezilerine, dostluklarına, o meşhur sofrasına, hayallerine ve ideallerine de ortak olacaksınız.
₺65,00 ₺55,00
Dünya Lideri Atatürk
TÜKENDİ
Bu kitaptaki belgeler, ilk kez Mumcu tarafından yayımlanmıştır.'İzmir Suikastı sanıklarının ele geçirilmesinden sonra Mustafa Kemal ile İsmet Paşa arasındaki yazışmalar Cumhurbaşkanlığı arşivindedir' ve bir rastlantı sonucu Mumcu'nun eline geçiyor. Bu suikastla ilgili söylentiler ve Mustafa Kemal'e yönelik saldırılar da düşünülürse, yapıtın özellikle Atatürkçüler için ne denli önemli bir kaynak olduğu anlaşılır.
TÜKENDİ
Mustafa Kemal’in cumhurbaşkanlığı döneminde genel sekreterliğini yapmış, en yakınındaki isimlerden biri olan Ruşen Eşref Ünaydın’ın birinci el tanıklıkları, gözlemleri ve hatıralarını anlattığı, bazılarını ilk defa işiteceğiniz Milli Mücadele ve Atatürk’e dair bu eserin her satırını ibretle okuyacaksınız.
TÜKENDİ
Nüktedan - Atatürk
TÜKENDİ
Ya Atatürk Olmasaydı
TÜKENDİ
Yüzyılın Kitabı
TÜKENDİ
Ama Hangi Atatürk
TÜKENDİ
'Atatürk' biyografisi ile Klaus Kreiser bize modern Türkiye'nin tarihini ve Atatürk kültünü yeniden düşünme fırsatı veriyor.
TÜKENDİ
Adnan Binyazar tarafından kaleme alınan Atatürk Anlatıyor,Mustafa Kemal Atatürk'ün çocukluktan başlayarak hikayesini anlatıyor.
₺27,00 ₺18,90
Ataturk hakkinda yazilmiş en kapsamli ve en cok sozu edilen otobiyografi olan Atatürk Bir Milletin Yeniden Doğuşu , ingiliz yazar ve gazeteci Kahire'deki ingiliz büyükelçiliğinde görev yapmış olan Lord Kinross tarafından yazılmıştır.
TÜKENDİ

Atatürk Kitaplığı

En büyük lider ve tek Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Atatürk için özel bir kategori oluşturarak Başkomutanımız ile ilgili doğru yazılı kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmenizi amaçlamaktadır. Her kitaplığın bu kategori gibi özel bir bölümünün mutlaka olması gerektiğine inanıyoruz. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatan en doğru kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde sahip olmak için kitaplarınızı güvenle satın alın ve aynı gün kargoya hizmetiyle kitaplığınıza hemen ekleyin.

Filtrele Hepsini temizle
En Az: ₺0,00 En Fazla: ₺65,00
₺0 ₺65