Ara

Atatürk Kitaplığı

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Anafartalar Kumandanı Mustafa Kemal Ve Çanakkalede Savaşanlar İle Mülakat

Ruşen Eşref Ünaydın’ın 1918 yılında Çanakkale zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk ile yaptığı günler süren mülakatlar bu kitapta bir araya geliyor. Bu mülakatlar, aldığı kararlar ve kazandığı zaferlerle bir ulusun kaderini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk ile yapılan ilk mülakat olma özelliğini taşıyor.
17,00 ₺

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler
26,00 ₺ 20,80 ₺

Atatürk ve Çağdaşlaşma

Atatürk Araştırma Merkezi tarafından çıkarılmış ve belgeler ışığında Atatürk'ün çağdaşlaşma için yaptığı çalışmalara yer vermektedir.
10,80 ₺

Atatürkçülük Nedir?

Atatürkçülük gitgide sağ ve sol fikir akımları arasında kendi gerçek kimliğinden uzaklaşmaktadır. 1923'ten itibaren ölünceye kadar kendisi ile birlikte bulundum. Gazetesininde yıllarca başyazarı idim. Gençliğe gerçek Atatürkçülüğü kavrayabildiğim kadar anlatmak için bir denemede bulunmak istedim. Falih Rıfkı Atay
16,20 ₺ 12,96 ₺

Atatürk'ün Yanı Başında

Atatürk’ün Yanı Başında kitabı ile Çankaya Köşkü Kütüphanesi’nin kapısından içeri girerek Atatürk’ün kitaplarla dolu dünyasına tanıklık etmekle kalmayacak, aynı zamanda gezilerine, dostluklarına, o meşhur sofrasına, hayallerine ve ideallerine de ortak olacaksınız.
45,00 ₺

Dünya Lideri Atatürk

Dünya Lideri Atatürk
23,00 ₺ 17,02 ₺

Gazi Paşaya Suikast

Bu kitaptaki belgeler, ilk kez Mumcu tarafından yayımlanmıştır.'İzmir Suikastı sanıklarının ele geçirilmesinden sonra Mustafa Kemal ile İsmet Paşa arasındaki yazışmalar Cumhurbaşkanlığı arşivindedir' ve bir rastlantı sonucu Mumcu'nun eline geçiyor. Bu suikastla ilgili söylentiler ve Mustafa Kemal'e yönelik saldırılar da düşünülürse, yapıtın özellikle Atatürkçüler için ne denli önemli bir kaynak olduğu anlaşılır.
15,00 ₺ 12,75 ₺

Güneşi Özledik

Mustafa Kemal’in cumhurbaşkanlığı döneminde genel sekreterliğini yapmış, en yakınındaki isimlerden biri olan Ruşen Eşref Ünaydın’ın birinci el tanıklıkları, gözlemleri ve hatıralarını anlattığı, bazılarını ilk defa işiteceğiniz Milli Mücadele ve Atatürk’e dair bu eserin her satırını ibretle okuyacaksınız.
18,00 ₺ 14,04 ₺

Nüktedan - Atatürk

Nüktedan - Atatürk
22,50 ₺ 18,00 ₺

Ya Atatürk Olmasaydı

Ya Atatürk Olmasaydı
23,15 ₺ 0,00 ₺

Yüzyılın Kitabı

Yüzyılın Kitabı
34,00 ₺ 25,50 ₺

Ama Hangi Atatürk

Ama Hangi Atatürk
48,50 ₺ 38,80 ₺

Atatürk

'Atatürk' biyografisi ile Klaus Kreiser bize modern Türkiye'nin tarihini ve Atatürk kültünü yeniden düşünme fırsatı veriyor.
49,00 ₺ 39,20 ₺

Atatürk Anlatıyor

Adnan Binyazar tarafından kaleme alınan Atatürk Anlatıyor,Mustafa Kemal Atatürk'ün çocukluktan başlayarak hikayesini anlatıyor.
27,00 ₺ 18,90 ₺

Atatürk Bir Milletin Yeniden Doğuşu

Ataturk hakkinda yazilmiş en kapsamli ve en cok sozu edilen otobiyografi olan Atatürk Bir Milletin Yeniden Doğuşu , ingiliz yazar ve gazeteci Kahire'deki ingiliz büyükelçiliğinde görev yapmış olan Lord Kinross tarafından yazılmıştır.
56,00 ₺ 42,00 ₺

Atatürk Kitaplığı

En büyük lider ve tek Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Atatürk için özel bir kategori oluşturarak Başkomutanımız ile ilgili doğru yazılı kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmenizi amaçlamaktadır. Her kitaplığın bu kategori gibi özel bir bölümünün mutlaka olması gerektiğine inanıyoruz. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatan en doğru kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde sahip olmak için kitaplarınızı güvenle satın alın ve aynı gün kargoya hizmetiyle kitaplığınıza hemen ekleyin.

FİLTRELER Close
En Az: 0,00 ₺ En Fazla: 56,00 ₺
₺0 ₺56