Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Atatürk Kitaplığı

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Anafartalar Kumandanı Mustafa Kemal Ve Çanakkalede Savaşanlar İle Mülakat

  Ruşen Eşref Ünaydın’ın 1918 yılında Çanakkale zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk ile yaptığı günler süren mülakatlar bu kitapta bir araya geliyor. Bu mülakatlar, aldığı kararlar ve kazandığı zaferlerle bir ulusun kaderini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk ile yapılan ilk mülakat olma özelliğini taşıyor.
  10,00 ₺ 7,50 ₺

  Atatürk : Cumhuriyet'e Adanmış Bir Yaşam

  Atatürk : Cumhuriyet'e Adanmış Bir Yaşam
  33,80 ₺ 28,73 ₺

  Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası

  Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası
  20,00 ₺ 13,00 ₺

  Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler

  Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler
  20,37 ₺ 16,30 ₺

  Atatürk ile Allah Arasında

  Atatürk ile Allah Arasında
  78,00 ₺

  Atatürk ve Çağdaşlaşma

  Atatürk Araştırma Merkezi tarafından çıkarılmış ve belgeler ışığında Atatürk'ün çağdaşlaşma için yaptığı çalışmalara yer vermektedir.
  10,80 ₺

  Atatürkçülük Nedir?

  Atatürkçülük gitgide sağ ve sol fikir akımları arasında kendi gerçek kimliğinden uzaklaşmaktadır. 1923'ten itibaren ölünceye kadar kendisi ile birlikte bulundum. Gazetesininde yıllarca başyazarı idim. Gençliğe gerçek Atatürkçülüğü kavrayabildiğim kadar anlatmak için bir denemede bulunmak istedim. Falih Rıfkı Atay
  16,20 ₺

  Atatürk'ün Yanı Başında

  Atatürk’ün Yanı Başında kitabı ile Çankaya Köşkü Kütüphanesi’nin kapısından içeri girerek Atatürk’ün kitaplarla dolu dünyasına tanıklık etmekle kalmayacak, aynı zamanda gezilerine, dostluklarına, o meşhur sofrasına, hayallerine ve ideallerine de ortak olacaksınız.
  40,00 ₺ 30,00 ₺

  Dersimiz Atatürk

  Tarih, savaşlarda düşmana galip gelen büyük komutanlarla dolu. Tarihte milletlerini daha ileriye götürmek için çalışan birçok önemli önder var. Ama hiçbiri Atatürk gibi anılmıyor, özlenmiyor. Tarih sayfalarında uyuyorlar.
  15,74 ₺ 11,80 ₺

  Dünya Lideri Atatürk

  Dünya Lideri Atatürk
  23,15 ₺ 17,13 ₺

  Gazi Paşaya Suikast

  Bu kitaptaki belgeler, ilk kez Mumcu tarafından yayımlanmıştır.'İzmir Suikastı sanıklarının ele geçirilmesinden sonra Mustafa Kemal ile İsmet Paşa arasındaki yazışmalar Cumhurbaşkanlığı arşivindedir' ve bir rastlantı sonucu Mumcu'nun eline geçiyor. Bu suikastla ilgili söylentiler ve Mustafa Kemal'e yönelik saldırılar da düşünülürse, yapıtın özellikle Atatürkçüler için ne denli önemli bir kaynak olduğu anlaşılır.
  15,00 ₺

  Geometri - Mustafa Kemal Atatürk

  Türk Dil Kurumunun kurucusu yüce Atatürk'ün ölümünden bir buçuk yıl önce, 3. Türk Dil Kurultayından hemen sonra 1936-1937 yılı kış aylarında Dolmabahçe Sarayı'nda yazdığı Geometri kitabı Dil Devrimi'nin kaynak eserlerinden biridir.
  6,00 ₺

  Güneşi Özledik

  Mustafa Kemal’in cumhurbaşkanlığı döneminde genel sekreterliğini yapmış, en yakınındaki isimlerden biri olan Ruşen Eşref Ünaydın’ın birinci el tanıklıkları, gözlemleri ve hatıralarını anlattığı, bazılarını ilk defa işiteceğiniz Milli Mücadele ve Atatürk’e dair bu eserin her satırını ibretle okuyacaksınız.
  18,00 ₺ 14,04 ₺

  Medeni Bilgiler (Uygarlık Bilgileri) Gazi Mustafa Kemal

  Medeni Bilgiler (Uygarlık Bilgileri) Gazi Mustafa Kemal
  27,78 ₺

  Milli Mücadele Dönemi İstihbarat Faaliyetleri - Örnek Olay İncelemeleri (1919-1922)

  Milli Mücadele Dönemi İstihbarat Faaliyetleri - Örnek Olay İncelemeleri (1919-1922)
  14,03 ₺

  Atatürk Kitaplığı

  En büyük lider ve tek Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Atatürk için özel bir kategori oluşturarak Başkomutanımız ile ilgili doğru yazılı kaynaklara kolaylıkla ulaşabilmenizi amaçlamaktadır. Her kitaplığın bu kategori gibi özel bir bölümünün mutlaka olması gerektiğine inanıyoruz. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatan en doğru kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde sahip olmak için kitaplarınızı güvenle satın alın ve aynı gün kargoya hizmetiyle kitaplığınıza hemen ekleyin.

  FİLTRELER Close
  En Az: 6,00 ₺ En Fazla: 92,00 ₺
  ₺6 ₺92