Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Başvuru - Eğitim

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Aldatma Sanatı

  Bilgisayar korsanlığı (hacker'lık) suçundan hapse giren, dünyanın ilk dijital suçlusu Kevin Mitnick, bilgi güvenliği konusuna artık diğer cepheden bakıyor: Dünyanın en pahalı güvenlik sistemlerini birkaç basit telefon konuşmasıyla ve bilgisayar klavyesine bile el sürmeden nasıl alt edilebileceğini gösteren Mitnick, bilgi güvenliği sürecinin iyileştirilmesi için alınması gereken önlemleri sıralıyor. Bu, bir sihirbazın göz yanılması oyunları değil, tescilli bir toplum mühendisinin tecrübelere dayanan tavsiyeleri.
  27,78 ₺

  Anormal Kitap

  15,00 ₺

  Atatürk ve Çağdaşlaşma

  Atatürk Araştırma Merkezi tarafından çıkarılmış ve belgeler ışığında Atatürk'ün çağdaşlaşma için yaptığı çalışmalara yer vermektedir.
  10,80 ₺

  Ayak İzlerim

  Erkan Sarıyıldız'ın kaleminden Ayak İzlerim. Yaşamın sırlarını çözmek ve kendinize yeni farkındalıklar katmak için çıktığınız cesaret isteyen farkındalık yolculuğunuzdaki her adımınızda yolunuza ışık tutmak için yazılmış bir kitap.
  16,00 ₺ 14,81 ₺

  Benimle Oynar Mısın Anne

  Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirebileceğiniz birbirinden güzel oyunların yer aldığı Benimle Oynar mısın Anne çocuğun kendi yeteneklerini keşfetmesine öncülük eden bir eser.
  20,83 ₺

  Çocuk Eğitimi El Kitabı - Haluk Yavuzer

  Çocuk Eğitimi El Kitabı, Haluk Yavuzer'in "Çocuk ve gençlik psikolojisi" konusundaki otuz yıllık mesleki birikiminin kısa bir özetidir.
  23,15 ₺

  Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri

  Yaşam Yanardağ Çelik tarafından yazılan Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri çocuklarınıza doğru bilgileri yaşına uygun şekilde sunuyor.
  16,57 ₺

  Düşünce Gücüyle Tedavi

  Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok.
  17,00 ₺

  Eğitim Ritüelleri

  Filiz Meşeci Giorgetti bu kitabın okullarda geliştirilen ritüellerin kaynaklarını gösteriyor ve anlamını ortaya çıkarıyor. Bunun yanı sıra, toplumun temelde birbiriyle ilişkili ritüeller tarafından şekillendiğini gösteriyor.
  29,63 ₺

  Geleceğin Endüstrileri

  10 yıl sonra bizi nasıl bir dünya bekliyor?
  25,00 ₺

  Geometri - Mustafa Kemal Atatürk

  Türk Dil Kurumunun kurucusu yüce Atatürk'ün ölümünden bir buçuk yıl önce, 3. Türk Dil Kurultayından hemen sonra 1936-1937 yılı kış aylarında Dolmabahçe Sarayı'nda yazdığı Geometri kitabı Dil Devrimi'nin kaynak eserlerinden biridir.
  6,00 ₺

  Hiperaktif Çocuk ve Ergen Okulda

  Bu kitapta; her çocuğa ve ergene ihtiyacı ölçüsünde bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlayan, çocuklara yapıştırılan etiketlerden ziyade onların kim olduklarıyla ilgilenen öğretmenler, okul psikologları, danışmanlar ve rehberlik servisi uzmanları, sınıftaki işlerini kolaylaştırıcı bilgi ve yöntemleri bulacaklar.
  22,22 ₺

  İ Sanat

  37,04 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 6,00 ₺ En Fazla: 60,00 ₺
  ₺6 ₺60