Ara

Popüler Bilim

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Bunu Ancak Dr. Ecco Çözer

Daha önce Tübitak Popüler Bilim Kitapları arasında çıkan "Dr. Ecco'nun Şaşırtıcı Serüvenleri" gibi Bunu Ancak Dr. Ecco Çözer de bilmece çözmekten zevk alan kişiler için yazılmıştır.
6,48 ₺

Dünyanın En Harika Fikri

John Farndon,Dünyanın En Harika Fikri ile insanlık tarihinde çığır açan en harika fikirleri, bu fikirlerin diğerleri arasından nasıl sıyrıldığını anlatıyor.
18,00 ₺

Geleceğin Fiziği

Geleceğin Fiziği
40,00 ₺

Hasta Toplumlar

39,90 ₺

Incognito - Beynin Gizli Hayatı

Eğer bilinçli zihin, yani sabah uyandığınızda sizinle birlikte uyanan ben, buzdağının yalnızca görünen kısmıysa, zihninizin geri kalanı tüm bir ömür neyle iştigal etmekte?
32,00 ₺

İ Bilim

44,00 ₺

Türlerin Kökeni Charles Darwin

1859’da yayınlanmasından beri on binlerce nüshası basılan bu çalışmanın öne sürdüğü canlıların aşamalı olarak evrimleştiği teorisi, okurlarını şaşkınlığa uğratmış ve bir Yaratıcı olduğuna dair duyulan sarsılmaz inancın sorgulanmasına yol açmıştır.
18,52 ₺

Zamanın Kısa Tarihi

Zamanın Kısa Tarihi 1988 yılındaki ilk basımından bu yana geçen yıllar içerisinde bilimsel yazın alanında bir başyapıt konumu kazandı. Kırk dile çevrildi ve dokuz milyonun üzerinde baskı yaparak dev bir uluslararası ün kazandı.
29,00 ₺

Zihnin Geleceği Zihnin Geleceği

Bilimin Zihni Anlamaya ve Geliştirmeye Yönelik Arayışları
38,00 ₺

Aziz Sancar Ve Nobelin Öyküsü

Orhan Bursalı tarafından hazırlanan Aziz Sancar ve Nobel’in Öyküsü, futbol tutkusundan kanser tedavisinde açtığı yeni kapılara, altı şişe birayla eve kapanmasından en çok etkilendiği Nobel tebrikine, ailesinden çalışma arkadaşlarına kadar, Nobelli bir bilim insanının dört dörtlük portresini sunuyor.
23,00 ₺

Serdar Başkan İle Bilim Makinesi-99 Soruda Hayat ve Bilim

Serdar Başkan İle Bilim Makinesi-99 Soruda Hayat ve Bilim
26,00 ₺

Paralel Dünyalar

Paralel Dünyalar
42,00 ₺ 30,66 ₺

Sürdürülebilir Kalkınma Çağı

Sürdürülebilir Kalkınma Çağı
95,00 ₺ 70,00 ₺
FİLTRELER Close
En Az: 6,00 ₺ En Fazla: 95,00 ₺
₺6 ₺95