Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Popüler Bilim

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Aldatma Sanatı

  Bilgisayar korsanlığı (hacker'lık) suçundan hapse giren, dünyanın ilk dijital suçlusu Kevin Mitnick, bilgi güvenliği konusuna artık diğer cepheden bakıyor: Dünyanın en pahalı güvenlik sistemlerini birkaç basit telefon konuşmasıyla ve bilgisayar klavyesine bile el sürmeden nasıl alt edilebileceğini gösteren Mitnick, bilgi güvenliği sürecinin iyileştirilmesi için alınması gereken önlemleri sıralıyor. Bu, bir sihirbazın göz yanılması oyunları değil, tescilli bir toplum mühendisinin tecrübelere dayanan tavsiyeleri.
  27,78 ₺

  Bunu Ancak Dr. Ecco Çözer

  Daha önce Tübitak Popüler Bilim Kitapları arasında çıkan "Dr. Ecco'nun Şaşırtıcı Serüvenleri" gibi Bunu Ancak Dr. Ecco Çözer de bilmece çözmekten zevk alan kişiler için yazılmıştır.
  6,48 ₺

  Dünyanın En Harika Fikri

  John Farndon,Dünyanın En Harika Fikri ile insanlık tarihinde çığır açan en harika fikirleri, bu fikirlerin diğerleri arasından nasıl sıyrıldığını anlatıyor.
  18,00 ₺

  Eğitim Ritüelleri

  Filiz Meşeci Giorgetti bu kitabın okullarda geliştirilen ritüellerin kaynaklarını gösteriyor ve anlamını ortaya çıkarıyor. Bunun yanı sıra, toplumun temelde birbiriyle ilişkili ritüeller tarafından şekillendiğini gösteriyor.
  29,63 ₺

  Einstein Bulmacası 1

  Einstein meşhur bulmacasını çocukken tasarlamıştı. Beş komşu ve bir balık hakkındaki bu hain problem öyle akıllıcaydı ki Einstein bu soruyu her elli kişiden yalnızca birinin çözebileceğini öne sürmüştü. Ama bu sadece başlangıç... Bu kitapta, şimdiye dek tasarlanmış en şaşırtıcı zihin açıcılarla karşılaşacaksınız.
  18,00 ₺

  Einstein Bulmacası 2

  Ünlü Einstein Bulmacası için bu sadece başlangıç demiştik. Artık bu akıl oyununu bir üst seviyeye taşımanın vakti geldi. Şu ana kadar 15 baskı yapan EINSTEIN BULMACASI'nın devamı olan bu kitaptaki mantık bulmacaları ve felsefi zekâ oyunları sizi fena halde şaşırtmak, algılarınıza meydan okumak ve dünyaya başka türlü bakmaya zorlamak üzere tasarlandı.
  18,00 ₺

  Einstein’ın Zarı ve Schrödinger’in Kedisi

  Einstein’ın Zarı ve Schrödinger’in Kedisi
  23,15 ₺

  Geleceğin Fiziği

  Geleceğin Fiziği
  35,19 ₺

  Hasta Toplumlar

  33,00 ₺

  Incognito - Beynin Gizli Hayatı

  Eğer bilinçli zihin, yani sabah uyandığınızda sizinle birlikte uyanan ben, buzdağının yalnızca görünen kısmıysa, zihninizin geri kalanı tüm bir ömür neyle iştigal etmekte?
  29,00 ₺

  İ Bilim

  37,04 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 4,00 ₺ En Fazla: 38,00 ₺
  ₺4 ₺38