Ara

Psikoloji

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Aşk Terapi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan,Aşk Terapi ile bizleri aşk üzerine düşünmeye, aşkın gerçekte ne olduğunu anlamaya, zorluklarıyla birlikte oldurucu, olgunlaştırıcı yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
21,76 ₺

Beynin Sırları

26,00 ₺ 25,93 ₺

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek?
32,50 ₺ 22,75 ₺

Blink

Malcolm Gadwell'in yazdığı Blink, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç bir adım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.
27,78 ₺

Büyü Dükkanı

Büyü Dükkanı
16,67 ₺

Düşünce Gücüyle Tedavi

Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok.
17,00 ₺

Evinizdeki Terapist

Dennis Greenberger - Evinizdeki Terapist
27,00 ₺

Eylül

Mehmet Rauf - Eylül
16,00 ₺ 12,00 ₺

Haset ve Rekabet

Leyla Navaro-Haset Ve Rekabet
18,00 ₺

İçimizdeki Çocuk

İçimizdeki Çocuk Doğan Cüceloğlu'nun eşsiz kalemi ile içinde yetiştiğiniz ailenin ve yakın çevrenin sizin iç dünyanızı ve şimdiki duygu, düşünüş ve davranışınızı nasıl etkilediğini incelemektedir.
27,78 ₺ 19,45 ₺

İşbaşında Duygusal Zeka

Çığır açan kitabı Duygusal Zeka ile gündelik söz dağarcığımıza yeni bir deyim katan Daniel Goleman, yine devrim yaratacak bu kitabında, işyerinde başarının ölçütünü yeniden tanımlıyor.
31,48 ₺

İtiraflar

Bu eser hakikati ararken düştüğü dünyanın kaynar kazanında debelenip duran, kimi zaman Manicilerin, kimi zaman Cicero’nun, kimi zaman Platon’un, kimi zaman Şüphecilerin öğretilerine dalan, ama hiçbirinde kaygılarına şifa bulamayan kıpır kıpır bir ruhun sessiz çığlığıdır.
27,78 ₺

İyi Hissetmek

David Burns - İyi Hissetmek İyi Hissetmek'te, psikiyatrist David Burns duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak, bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuluyor.
30,00 ₺
FİLTRELER Close
En Az: 12,00 ₺ En Fazla: 46,00 ₺
₺12 ₺46