Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Psikoloji

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Aşk Terapi

  Prof. Dr. Nevzat Tarhan,Aşk Terapi ile bizleri aşk üzerine düşünmeye, aşkın gerçekte ne olduğunu anlamaya, zorluklarıyla birlikte oldurucu, olgunlaştırıcı yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
  21,76 ₺

  Beynin Sırları

  26,00 ₺ 25,93 ₺

  Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

  Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek?
  32,50 ₺ 22,75 ₺

  Blink

  Malcolm Gadwell'in yazdığı Blink, gündelik hayatımızın en küçük bileşenleriyle ilgileniyor: Ne zaman yeni biriyle tanışsak, karmaşık bir durumla yüz yüze gelsek veya güç bir adım atmak zorunda kalsak birdenbire ortaya çıkan anlık izlenimlerin ve kararların içeriğiyle.
  27,78 ₺

  Büyü Dükkanı

  Büyü Dükkanı
  16,67 ₺

  Düşünce Gücüyle Tedavi

  Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok.
  17,00 ₺

  Evinizdeki Terapist

  Dennis Greenberger - Evinizdeki Terapist
  27,00 ₺

  Eylül

  Mehmet Rauf - Eylül
  16,00 ₺ 12,00 ₺

  Haset ve Rekabet

  Leyla Navaro-Haset Ve Rekabet
  16,20 ₺

  İçimizdeki Çocuk

  İçimizdeki Çocuk Doğan Cüceloğlu'nun eşsiz kalemi ile içinde yetiştiğiniz ailenin ve yakın çevrenin sizin iç dünyanızı ve şimdiki duygu, düşünüş ve davranışınızı nasıl etkilediğini incelemektedir.
  27,78 ₺ 19,45 ₺

  İşbaşında Duygusal Zeka

  Çığır açan kitabı Duygusal Zeka ile gündelik söz dağarcığımıza yeni bir deyim katan Daniel Goleman, yine devrim yaratacak bu kitabında, işyerinde başarının ölçütünü yeniden tanımlıyor.
  31,48 ₺

  İtiraflar

  Bu eser hakikati ararken düştüğü dünyanın kaynar kazanında debelenip duran, kimi zaman Manicilerin, kimi zaman Cicero’nun, kimi zaman Platon’un, kimi zaman Şüphecilerin öğretilerine dalan, ama hiçbirinde kaygılarına şifa bulamayan kıpır kıpır bir ruhun sessiz çığlığıdır.
  27,78 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 12,00 ₺ En Fazla: 120,00 ₺
  ₺12 ₺120