1.500 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM KATEGORİLER
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Kişisel Gelişim

Filtrele
Ürün Göster
Yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerinin dünyada ekonomik, sosyal, zihinsel ve davranışsal gelişme için önemi uluslararası toplantılarda sık sık dile getirilmektedir.
₺90,00 ₺85,00
Hızlı ve Yavaş Düşünme


Fikirleriyle ekonomi, tıp ve siyaset dahil, pek çok alanı etkilemiş olan yazar, bu kitapta yıllardır sürdürdüğü araştırmaların sonuçlarını bir araya getiriyor. Okuyucuyla canlı bir sohbete giren yazar, sezgimize ne zaman güvenip güvenmeyeceğimizi ve yavaş düşünmenin ne zaman daha iyi olacağını öğretiyor.

₺250,00
Tanrılar Okulu


Stefano D'Anna, Tanrılar Okulu kitabını şu şekilde özetliyor. "Bu kitap, bir harita ve bir kaçış planıdır. Önceden çizilmiş ortak bir kaderin yazgısından çıkarak bir Birey olmak adına izlediğim yolun hikayesidir."

₺195,00
Mükemmel Babandır
₺35,00
Mesnevi'den Seçmeler
₺29,00
Küçük İşler Büyük Özgürlükler


 • 1. Para kazanma derdiniz olmasaydı nasıl bir hayatınız olurdu?
 • 2. Para kazanmanın unutturulmuş sırrı!
 • 3. Finansal özgürlüğünüzü ilan etmek ister misiniz?
 • Olumlu Düşünmenin Gücü


  Tüm dünyada 40 dile çevrilen, 22 milyondan fazla satan ve kişisel gelişim kitaplarının öncüsü ve hala aşılamamış olanı ‘’Olumlu Düşünmenin Gücü’’ Profil yayıncılık aracılığıyla yeniden Türk okuyucularıyla buluşuyor.
  Longevity Planı - Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı


  Elbette kimse yüz yaşına kadar yaşayıp da son yirmi yılını ah’layıp vah’layarak geçirmek istemez. Size bir haberim var; şu andan itibaren aşina olduğumuz dedelik-nineliğin modası geçti. Bizler öyle yaşlanmayacağız.

  ₺145,00
  İnsan Olmak


  İlk kez yayımlandığı 1983'ten günümüze defalarca baskı yapmış ve okurla kurduğu yapıcı ilişkiyi kanıtlamış olan bu kitabında Engin Geçtan insan olmanın ikilemini şöyle anlatır:

  ₺145,00
  Bilinçaltının Gücü-Zihinsel ve Bedensel İyileşme


  İrlanda doğumlu Amerikalı yazar Joseph Murphy, ilahi bilimler alanındaki engin birikimi ile okurlarını bilinçaltının gücünü keşfetmeye çağırıyor. Yazarın ilk olarak 1963 yılında yayımladığı Bilinçaltının Gücü kitabı, insan zihnine dair en çok merak edilen soruları yanıtlıyor.

  ₺125,00
  Seni Yoran Her Şeyi Bırak - Duygusal Manipülasyondan Kurtulma ve Korunma Metotları


  Olay mahallinde yalnız değilsin. Biri seni böyle olduğuna ikna etmeyi başarmıştır. Hayatının en güçlü olduğun alanlarında duygusal manipülasyona maruz kaldığının farkında bile değilsin.

  ₺110,00
  Filtrele Hepsini temizle
  En Az: ₺29,00 En Fazla: ₺250,00
  ₺29 ₺250