Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Türk Romanları

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Aeden

  36,00 ₺

  Aile Çay Bahçesi

  Aile Çay Bahçesi, Yekta Kopan'ın kaleme aldığı , her kadının kendinden bir parça bulabileceği,okuru kıskaca alan bir roman.
  17,00 ₺

  Allah'a Emanet Ol

  Allah'a Emanet Ol Kahraman Tazeoğlu tarafından yazılan her satırda duygu yüklü zamanlar yaşatacak bir roman.
  14,00 ₺

  Aşk (Pembe Kapak)

  Ella Rubinstein (40) Amerikalı bir ev kadınıdır. Tipik burjuva değerlerinin hâkim olduğu oldukça varlıklı bir ailesi, düzenli ve görünüşte “sorunsuz” bir evliliği vardır. Üç çocuğunu da büyüttükten sonra bir yayınevinde editör-asistanı olarak iş bulur; görevi A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmektir.
  32,00 ₺

  Aşk Artık Burada Oturmuyor

  Aşk Artık Burada Oturmuyor, on yedi öyküden oluşan bir roman. Birbirine bağlı, birbirinden çıkarak gelişen, düş ile gerçeğin, hüzün ile kara güldürünün iç içe olduğu bu öyküler, patlamış bir roman oluşturuyor. Nazlı Eray, bu öykülerinde bizi aşkın, düşlerin, tutkunun ve yitirişin dünyasında gezdiriyor.
  15,00 ₺

  Aşk- ı Memnu

  Aşk-ı Memnu, Halid Ziya Uşaklıgil'in realist-naturalist bir romanıdır. İlk olarak 1899-1900 yıllarında Servet-i Fünûn dergisinde tefrika edildikten sonra 1900'de kitap olarak yayımlanmıştır.
  28,00 ₺

  Aşk-ı Memnu

  Aşk-ı Memnu
  19,00 ₺ 13,00 ₺

  Ateşten Gömlek

  Ateşten Gömlek, cepheden, romanda anlatılan kişilerle omuz omuza yaşamış birinden gelen bir yapıt.
  21,00 ₺

  Atların Plakası Olmaz

  Ediz Altun - Atların Plakası Olmaz
  19,00 ₺

  Auroranın İncileri

  Aurora'nın İncileri Nermin Bezmen'in Sır kitabında ustaca kurguladığı, aşkla, tutku ve cesaretle örülmüş bir hayatı bu kez torun, genç Hüma'nın kendini keşfedişindeki yol haritasına dönüştürüyor.
  24,00 ₺

  Ayaşlı ile Kiracıları

  'Memduh Şevket Esendal Bütün Eserleri' dizisinin ilk kitabı olan 'Ayaşlı ile Kiracıları', yazarın en önemli yapıtlarından biridir. 1946 CHP Roman Ödülü'nü de alan yapıtta Memduh Şevket Esendal, cumhuriyetin ilk yıllarındaki Ankara'dan bir kesit sunar.
  18,00 ₺

  Aylak Adam

  Yusuf Atılgan - Aylak Adam
  15,00 ₺

  Bağrıyanık Ömer

  Mahmut Yesari'nin Bağrıyanık Ömer romanı, kahramanı çocuk olan ilk eser kabul edilir. Romanda, Ömer’in çiftlikte geçen hayatı konu edilmektedir.
  9,00 ₺
  Türk Romanları
  FİLTRELER Close
  En Az: 5,00 ₺ En Fazla: 55,00 ₺
  ₺5 ₺55