Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Defterler

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Angels/Exist Sert Kapaklı 96 Yaprak Çizgisiz Defter

  Angels/Exist Sert Kapaklı 96 Yaprak Çizgisiz Defter
  17,90 ₺

  Bic Kids A4 Yazı Tahtası Kalem + Silgi

  Bic Kids A4 Yazı Tahtası Kalem + Silgi
  19,90 ₺

  Breakfast At Tiffany Lastikli Sert Kapak 96 Yaprak Çizgili Defter

  Breakfast At Tiffany Lastikli Sert Kapak 96 Yaprak Çizgili Defter
  14,90 ₺

  Container Risograph Notebook Geometry A5 60 Yaprak Çizgisiz Defter

  Dünya her ne kadar hızla dijitalleşse de Container Risograph Notebook A5 / Geometry 47145-7 ile yazarak not almak çok keyifli.
  9,75 ₺

  Container To-Do List 100 Yaprak Çizgili Not Defteri

  Container To-Do List Defter liste şekilde notlar tutmak için özel olarak tasarlanmıştır ve uygun ölçüleri ile taşımak ve kullanmak çok kolaydır.
  24,50 ₺

  Conteiner Eskiz Defteri Siyah A4 Spiralli

  Conteiner Eskiz Defteri Siyah A4 Spiralli olmasından dolayı sayfalarını çizim yaparken veya çiziminiz bittikten sonra kolaylıkla çevirmenize imkan sağlar.
  39,00 ₺

  Cool Biker Sert Kapaklı Lastikli 96 Yaprak Çizgisiz Defter

  Cool Biker Sert Kapaklı Lastikli 96 Yaprak Çizgisiz Defter
  12,90 ₺

  Cool Witch Sert Kapaklı Lastikli 96 Yaprak Çizgisiz Defter

  Cool Witch Sert Kapaklı Lastikli 96 Yaprak Çizgisiz Defter
  12,90 ₺

  Deffter Black On White Line Çizgisiz Not Defteri

  Black On Write Defter / Line şık görüntüsü ile göz doldururken, defterinizin terzi dikişli, çizgisiz ve dayanıklı siyah sayfalarına beyaz uçlu bir kalem ile dilerseniz yazılarınızla, dilerseniz resimlerinizle siz şekil vereceksiniz.
  9,50 ₺

  Deffter Kahverengi Sert Kapaklı Lastikli 76 Yaprak Çizgili Defter

  İplik dikişli, 76 yaprak ve 1. hamur kağıttan üretilen Kahverengi Sert Kapak Çizgili Defter 10x15 cm ölçüleri ile çantanızda yer kaplamaz.
  14,90 ₺

  Deffter Kırmızı Sert Kapaklı Lastikli 76 Yaprak Çizgili Defter

  İplik dikişli, 76 yaprak ve 1. hamur kağıttan üretilen Kırmızı Sert Kapak Çizgili Defter10x15 cm ölçüleri ile çantanızda yer kaplamaz.
  14,90 ₺

  Deffter Siyah Sayfalı Lastikli 76 Yaprak Çizgisiz Defter (Beyaz Mürekkepli Kalem Hediyeli)

  Deffter Kara Defter 10x15 Lastikli 76 Yaprak (Beyaz Uçlu Kalem Hediyeli) şık görüntüsü ile göz doldururken, defterinizin iplik dikişli, çizgisiz ve dayanıklı siyah sayfalarına defteriniz ile birlikte gönderilecek beyaz uçlu kalem ile siz şekil verebileceksiniz.
  27,50 ₺

  Deffter Siyah Sayfalı Lastikli 96 Yaprak Çizgisiz Defter (Beyaz Mürekkepli Kalem Hediyeli)

  Deffter Kara Defter 16x22,50 Lastikli 96 Yaprak (Beyaz Uçlu Kalem Hediyeli) şık görüntüsü ile göz doldururken, defterinizin iplik dikişli, çizgisiz ve dayanıklı siyah sayfalarına defteriniz ile birlikte gönderilecek beyaz uçlu kalem ile siz şekil verebileceksiniz.
  36,50 ₺

  Fabio Ricci D-1044 Sç-Td-Tk A5 Yandan Lastikli Defter

  Fabio Ricci D-1044 Sç-Td-Tk A5 Yandan Lastikli Defter
  33,00 ₺

  Fable Rapid Terzi Dikiş 30 Yaprak Renkli Sayfalı Çizgisiz Not Defteri

  Fable Terzi Dikiş Defter / Rapid çantanıza atıp rahatlıkla istediğiniz yere götürebileceğiniz boyutlarda olması sebebiyle ister okulda, ister ofis içinde veya ofis dışında rahatlıkla toplantı yada derslerinizde not alabilmenize imkan sağlar.
  8,90 ₺

  Defterler

  Defter evde, ofiste, okulda ve daha pek çok yerde sürekli ihtiyaçtır. Okulda çeşitli boyutlarda çizgili, kareli yada düz sayfalı defterler ile ders notları alarak derslerde başarılı olunabilirken, çalışma hayatında kullandığımız bir defter işlerimizi kolayca günlük olarak programlamamızı ve yine bu sefer de işimiz de başarılı olmamızı sağlar. Okul defterinden butik not defterine, sert kapaklı defterlerden deri kapaklı özel tasarım el yapımı defterlere, resim defterlerinden özel amaçlı çizim defterlerine, spiralli defterleden ciltli defterlere kadar her ihtiyaca uygun çizgili defter ve çizgisiz defter çeşitleri ile yazmanın, çizmenin ve not almanın keyfine varın. 

  Sitemizde çok çeşitli amaçlara hitap eden defter türleri bulunurken defterinizi aynı gün kargo imkanı ve güvenli ödeme sistemi sayesinde hızlı bir şekilde satın alın.

  FİLTRELER Close
  En Az: 1,00 ₺ En Fazla: 48,00 ₺
  ₺1 ₺48