Ara

Dünya Öyküleri

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Açık Sırlar

Bu kitaptaki 12 öykü, 1850’lerden başlayıp iki dünya savaşının içinden geçerek günümüze geliyor...
29,63 ₺ 19,26 ₺

Anna Karenina

Anna Karenina,Tolstoy'un eşsiz kaleminden çıkmış ,gelmiş geçmiş en büyük romanlar arasındadır.
35,19 ₺ 26,39 ₺

Arkadaş

Arkadaş
18,52 ₺ 12,96 ₺

Augustus Annajenka - Bolşevik İmparatoriçe

Dünyaca tanınan saygın oyun yazarlarından G. Bernar Show’ın iki kısa oyununun yer aldığı bu kitabı Nobel Edebiyat Ödülü'ne layık görülmüştür.
7,00 ₺

Beyaz Yele

Fransız yazarı Rene Guillot çocuklar için birbirinden güzel pek çok roman yazdı. Ama yazdıkları arasında en sevileni Beyaz Yele oldu. Bu kitabında, on iki yaşındaki bir çocukla beyaz bir at arasındaki büyük dostluk anlatılıyor.
15,74 ₺ 10,70 ₺

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

Zweig’ın akıcı ve güçlü anlatımıyla günümüzde artık yaşanmasına pek de ihtimal verilmeyen geçmişte yaşanan aşklara bir ağıttır belki de Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu...
5,56 ₺

Büyük Umutlar

Büyük Umutlar Charles Dickens tarafından kaleme alınmış, XIX. yüzyıl İngilteresi'nde taşra ortamından büyük kente uzanan tam bir Victoria dönemi romanıdır.
34,50 ₺ 22,42 ₺

Cemile & Sultanmurat

Cemile, Cengiz Aytmatov'a ilk büyük şöhretini kazandıran eseridir.
9,00 ₺

Ceza Kolonisinde ve Diğer Öyküler

Ceza Kolonisinde Ve Diğer Öyküler
12,96 ₺

Değirmenimden Mektuplar

Değirmenimden Mektuplar
4,00 ₺

Don Kişot

Don Kişot ,İspanyol romancı Miguel de Cervantes Saavedra'nın romanı ve aynı zamanda bu romandaki asıl şahsiyetin adı.
9,26 ₺

Efendi İle Köpeği

Thomas Mann'ın 1919 yılında yayımlanan ve otobiyografik öğeler barındıran anlatısı, Mann ailesiyle yaşamış av köpeği kırması Bauschan ve sahibi ekseninde temellenir.
14,00 ₺ 9,10 ₺

Ezop Masalları

Dünya klasiklerinden biri olan Ezop masalları esin kaynağı olmaya devam ediyor. Ezop bütün hayvan masallarında olduğu gibi bizlere bin bir çeşit insanı anlatıyor.
12,96 ₺ 9,07 ₺

Guliver’in Gezileri

Guliver’İn Gezileri isimli kitap, kahramanımız Guliver'in Cüceler Ülkesi Liliput ile Devler Ülkesi Brobdingnag'a yaptığı iki düşsel geziyi anlatmaktadır. Eser MEB 100 Temel Eser'den biridir.
4,00 ₺

Heidi

Alp Dağları'nda büyükbabasıyla çok mutlu bir yaşam süren Heidi, eğitim görmesi ve tekerlekli sandalyeye mahkum bir kıza arkadaşlık etmesi için Frankfurt'a götürülür. Ama dağlarda doğayla ve sevgiyle mutluluk dolu bir yaşam sürdükten sonra, şehrin kasvetli havası minik kızı hasta eder. Heidi'nin dağlara ve büyükbabasına olan düşkünlüğü sonunda herkese mutluluk verecek bir dizi olaya yol açar.
8,00 ₺ 6,00 ₺
FİLTRELER Close
En Az: 4,00 ₺ En Fazla: 36,00 ₺
₺4 ₺36