1.500 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
TÜM KATEGORİLER
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Keçe Uçlu Kalemler

Filtrele
Ürün Göster
Faber Castell 1554 Broadpen Kalem Açık Yeşil


Faber-Castell 1554 Broadpen Kalem Açık Yeşil, geniş uçlu ve dayanıklı bir keçeli kalemdir. Su bazlı mürekkebi ile pürüzsüz ve eşit bir çizgi sağlar. Kalem, 0.8 mm uç kalınlığına sahiptir ve açık yeşil renktedir.
₺25,00
Faber Castell 1554 Broadpen Yeşil


Faber-Castell 1554 Broadpen Kalem Yeşil, geniş uçlu ve dayanıklı bir keçeli kalemdir. Su bazlı mürekkebi ile pürüzsüz ve eşit bir çizgi sağlar. Kalem, 0.8 mm uç kalınlığına sahiptir ve yeşil renktedir
₺25,00
Kağıt, metal, ahşap, plastik, deri ve cam yüzeylere yüksek kaliteli çizim yapmak için Giotto Decor Metalik Boya 5'li en uygun boya kalemidir.
₺185,00
Craft And Arts 24 lü Keçeli Kalem kağıt, karton ve tahta yüzeylerde dahil olmak üzere pek çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir ve renkler kullanıldığı yüzeyde parlaklığını kaybetmez.
₺159,00
Carioca Joy 12li Keçeli Kalem
₺52,50
Dong-A Twin Marker Çift Uclu Asetat Kalem


Twin Marker Çift Uçlu Asetat Kalem, dayanıklı ve kaliteli bir keçeli kalemdir. Su bazlı mürekkebi ile pürüzsüz ve eşit bir çizgi sağlar. Kalem, 0.3 mm ve 0.8 mm olmak üzere iki farklı uç kalınlığına sahiptir.
₺25,00
Pilot V-Sign Pen Fiber Uçlu İmza Kalemi Mavi


Pilot V-Sign Pen Fiber Uçlu İmza Kalemi Mavi, su bazlı, solmaya dayanıklı, pürüzsüz ve eşit bir çizgi oluşturan bir kalemdir. Kalemin ucu 0.7 mm kalınlığındadır ve imza için idealdir. Kalem, mavi renktedir.
₺60,00
Pilot V-Sign Pen Fiber Uçlu İmza Kalemi Kırmızı


Pilot V-Sign Pen Fiber Uçlu İmza Kalemi Kırmızı, su bazlı, solmaya dayanıklı, pürüzsüz ve eşit bir çizgi oluşturan bir kalemdir. Kalemin ucu 0.7 mm kalınlığındadır ve imza için idealdir. Kalem, Kırmızı renktedir.
₺50,00
Faber Castell Multimark 1523 Permanent S Asetat Kalem Mavi


Faber-Castell Multimark 1523 Permanent S Asetat Kalem Mavi, kalıcı ve dayanıklı işaretlemeler yapmanızı sağlayan etkili bir araçtır. Ancak, kullanmadan önce kalemi kullanacağınız yüzeyin uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.
Monami Cd Marker Kalem Siyah


Monami Cd Marker Kalem Siyah, kalıcı ve net işaretlemeler yapmanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır. Ancak, kullanmadan önce kalemi kullanacağınız yüzeyin uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.
₺20,00
Monami CD Marker Asetat Kalıcı Kalem Mavi


Monami Cd Marker Kalem Mavi, kalıcı ve net işaretlemeler yapmanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır. Ancak, kullanmadan önce kalemi kullanacağınız yüzeyin uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.
₺20,00