Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Taros

  Taros
  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Vintage Label Color To Love Kalemlik

  Vintage Label Color To Love Kalemkutu mavi, pembe ve kahverengi renk seçenekleri ile size şık bir tasarımın yanında fermuarlı ve tek gözlü kullanım alanıyla kolay kullanım sağlarken kalemlerinizi bir arada ve kaybolmadan muhafaza etmenize yardımcı olur.
  15,00 ₺

  Vintage Label Ekose Kalemlik

  Taros Vintage Label Ekose Kalemkutu mavi renk seçeneği ile size şık bir tasarımın yanında fermuarlı ve tek gözlü kullanım alanıyla kolay kullanım sağlarken kalemlerinizi bir arada ve kaybolmadan muhafaza etmenize yardımcı olur.
  15,00 ₺ 9,00 ₺

  Vintage Label Otantik Kalemlik

  Vintage Label Otantik Kalemkutu otantik desenli seçeneği ile size şık bir tasarımın yanında fermuarlı ve tek gözlü kullanım alanıyla kolay kullanım sağlarken kalemlerinizi bir arada ve kaybolmadan muhafaza etmenize yardımcı olur.
  15,00 ₺

  Vintage Label Rulo Kalemlik

  Taros Vintage Label desenli kalemlik şık tasarımı ve çok sayıdaki kalem gözü ile tüm kalemlerinizi muhafaza etmenize yardımcı olur. Vintage Label Rulo Kalemlik 3 farklı desen seçeneği ile size şık bir tasarımın yanında çok sayıda kalem gözü olması ile çok farklı kullanıcılar için tasarlanmıştır.
  45,00 ₺ 29,25 ₺

  Vintage Label Smile Sosis Kalemlik

  Vintage Label Smile Sosis Kalemkutu mavi, pembe, kırmızı, sarı, yeşil ve turuncu renk seçenekleri ile size şık bir tasarımın yanında fermuarlı ve tek gözlü kullanım alanıyla kolay kullanım sağlarken kalemlerinizi bir arada ve kaybolmadan muhafaza etmenize yardımcı olur.
  15,00 ₺ 10,00 ₺

  Vintage Label Yamalı Flower Kalemlik

  Vintage Label Yamalı Kalemlik renkli ve çiçekli kumaşlardan üretilen tasarımı ile size şık bir tasarımın yanında fermuarlı ve tek gözlü kullanım alanıyla kolay kullanım sağlarken kalemlerinizi bir arada ve kaybolmadan muhafaza etmenize yardımcı olur.
  25,00 ₺ 15,00 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 15,00 ₺ En Fazla: 45,00 ₺
  ₺15 ₺45