Lego

En uygun fiyatlı Lego classik ve Lego Set ürünleri !

Filtrele
Ürün Göster
Lego Classic 10700 Green Baseplate Yeşil Taban
₺469,90
Lego Classic Creat Bricks 221 Parça Set


Çocuklarınız Lego ile oynarken hem eğlenecek hem de öğrenecek. Çocukların el becerilerinin gelişimine büyük katkı sağlayan, çevreleriyle olan iletişimleri geliştiren, problemlere karşı analitik düşünme yeteneklerini ve sosyal becerilerini arttıran Lego setleri ile onlara harika bir hediye vermiş olacaksınız.
TÜKENDİ
Lego Classic Mavi Zemin 10714
₺399,90
Lego 10901 Duplo İtfaiye Aracı
TÜKENDİ
Lego 11001 Classic Yapım Parçaları ve Fikirler
TÜKENDİ
Lego Classic 11010 Beyaz Zemin
₺449,90
Lego 60213 City Rıhtım Yangını
TÜKENDİ
Lego 60242 City Polis Otobanda Tutuklama
TÜKENDİ
Lego 60253 City Dondurma Arabası
₺599,90
Lego 60264 City Okyanus Keşif Denizaltısı
TÜKENDİ
Lego 75264 Star Wars Kylo Renin Mekiği Mikro Savaşçı
TÜKENDİ
Lego Classic Tuğlalar ve Evler 11008


Çocuklar hayatlarının çok erken evlerinde 'ev'in önemini anlıyorlar - bu yüzden bu LEGO® Klasik Tuğlalar ve Evler seti onları yaratıcı yapıya tanıtmak için ideal bir yoldur.
TÜKENDİ
Lego Super Mario Peach ile Maceraya Başlangıç Seti


Bu Peach ile Maceraya Başlangıç Seti (71403) ile çocukları interaktif LEGO® Super Mario™ evreniyle tanıştırın. LCD ekranı ve hoparlörü aracılığıyla anında tepkisel yanıtlar veren bir LEGO® Peach™ figürü içerir.
₺1.799,90
Lego Super Mario Fuzzy Fırlatıcılar Ek Macera Seti 71405


LEGO Super Mario aksiyonunu gökyüzüne taşıyın. İnşa edilebilen bir gökyüzü ve bulut modeli ile 2 Fuzzy LEGO figürü için fırlatıcılar, ayrıca bir Mushroom Trampoline ve bir Zaman Bloğu içerir!
₺629,90
Lego City Traktör 60287


LEGO City Traktör (60287) oyun setiyle çocukların yaratıcılığını ateşleyin. Bu havalı traktör oyuncağı, büyük arka lastikler, devrilen kepçe ve kaldırılabilen vinç kolu gibi pek çok gerçekçi özellikle doludur. Çiftçi ve kızı minifigürleri, tavşan figürü, 2 saman balyası ve bir sebze kasasıyla eğlenceli çiftlik maceraları için sahne hazır.
₺479,90
Lego City Merdivenli İtfaiye Kamyonu 60280


Aksiyon oyuncaklarını seven çocuklar için bir ödül olan bu LEGO City Merdivenli İtfaiye Kamyonu (60280) oyun seti, uzatılabilir merdivenli klasik bir itfaiye kamyonu, ayrıca yangın musluğu ve daha büyük alevler için üst üste takılabilen LEGO alevleri içerir!
₺1.339,90
Lego City Yol Çalışması Aracı 60284


İşte çocukların hayal güçlerini harekete geçirecek eğlenceli bir ödül! Bu LEGO® City Yol Çalışması Aracı (60284) oyuncak setinde kepçeli bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası ve kürek bulunur. Saatler süren yaratıcı oyunlar için içindeki LEGO City yol işçisi minifigürünü ve fare figürünü eklemeniz yeterli.
₺369,90
Lego City Polis Helikopteri 60275


Rol oyunlarını seven çocuklar, dönen pervaneli sağlam bir helikopter ve havalı bir jet ski içeren bu LEGO City Polis Helikopteri (60275) oyun setini çok sevecek. Bitmek bilmeyen hırsız yakalama maceraları için polis ve hırsız minifigürlerini, kelepçeyi, oyuncak banknotları ve biraz hayal gücünü eklemeniz yeterli.
₺579,90
Lego Classic Yaratıcı Şeffaf Yapım Parçaları 11013


LEGO Classic Yaratıcı Şeffaf Yapım Parçaları (11013) yapım seti, her renk, şekil ve boyutta göz kamaştırıcı bir şeffaf LEGO parçaları koleksiyonu ile birlikte LEGO yapım parçaları, gözler ve tekerlekler içerir. Çocukların saatler süren yaratıcı oyunlar için ihtiyacı olan her şey.
₺799,90
Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282


Bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun seti, çalışan bir sepetli vinç kolu olan klasik bir itfaiye kamyonu içerir. Çocuklar ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie dahil çeşitli LEGO City TV karakterlerine ve su parçaları atan bir su topuna sahip olacak. Küçük kahramanınızı LEGO City Maceraları çizgi dizisinin tam ortasına taşıyın, senaryoya o karar versin!
TÜKENDİ
Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281


LEGO City Maceraları çizgi dizisi hayranlarının bayılacağı bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri (60281) oyun setinde oyuncak bir helikopter, motosiklet ve daha büyük alevler için üst üste dizilebilen LEGO alevleriyle bir elektrik santrali bulunur! Çocuklar helikopterin su toplarını fırlatıp alevleri devirebilir ve işçi, helikopter pilotu ve LEGO City TV kahramanı Clemmons dahil 3 minifigürle rol oyunlarının keyfini çıkarabilir.
TÜKENDİ
Lego City Vahşi Hayvan Kurtarma ATV 60300


Yana yatırarak dönen direksiyonu, kavrayıcı aleti ve insansız hava aracı olan havalı bir oyuncak arazi aracı (ATV) ve küçük bir savana sahnesi içeren bu ilham verici LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma ATV’si (60300) oyun setiyle minik kaşifleri doğanın harikalarıyla tanıştırın. Heyecan verici hayvan kurtarma maceraları için yalnızca kaşifi, maymunları ve siyah akrebi eklemeniz yeterli.
₺399,90
Lego Mickey ve Arkadaşlarının İtfaiye Merkezi ve Kamyonu 10776


Bu LEGO ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları – Mickey ve Arkadaşlarının İtfaiye Merkezi ve Kamyonu (10776) setiyle çocukların yapım becerilerini geliştirin. Model yapmayı öğreninBu LEGO 4+ itfaiye seti, küçük çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için heyecan verici parçalar ve fonksiyonlar, ayrıca 2 başlangıç yapım parçası içerir.
₺1.189,90
Lego Classic Dünya Turu 11015
₺1.450,00
Lego City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu 60302


Bu çok modelli LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu (60302) oyun seti, havalı bir vinçli helikopter, paletli araç, toprak kayması fonksiyonlu savana sahnesi ve veteriner istasyonu gibi muhteşem özelliklerle doludur. Saatler süren heyecan verici hayvan kurtarma eğlencesi için oyuncak filleri, timsahları, maymunu ve kurtarma ekibini eklemeniz yeterli.
₺2.250,00
Lego Friends Orman Binicilik Merkezi 41683


Çocuklar at sırtında ormanı keşfederken Mia, Savannah, rehber köpeği Goldie ve kardeşi Kevin’e katılabilir. LEGO Friends at çiftliğinde oyuncak atlara bakabilir veya mutfağı, yatak odası ve yemek alanı olan orman evinde dinlenebilirler. Ateşin etrafında toplanıp marşmelov kızartırken hikaye anlatma eğlencesi dışarıda da devam eder.
₺1.739,90
Lego City Gösteri Yarışması 60299


Yarışmayı seven erkek ve kız çocuklar, tek tekerlek üzerinde inanılmaz gösteriler ve havada akrobatik hareketler yapmak için 2 volanlı motosiklet içeren bu LEGO City Gösteri Yarışması (60299) oyuncak setine bayılacak. Çocuklar ayrıca yeniden düzenlenebilen bir fırlatma rampasına ve ateş çemberli bir gösteri parkuruna sahip olacak.
₺589,90
Lego Marvel Arishem in Gölgesinde 76155


Marvel Studios Eternals filminin tüm eğlenceli kısımlarını muhteşem bir LEGO oyun setinde birleştirin. Arishem’in Gölgesinde (76155), 4 Eternal’ı, bir Deviant’ı ve bir Celestial’ı çocukların seveceği bir süper kahraman karşılaşmasında bir araya getiriyor. Marvel filminin aksiyonunu canlandırın Çocuklar, bir Deviant yarasayı yenmek için 4 Eternal ile güçlerini birleştiriyor.
₺1.939,90
Lego Creator Adidas Orginals Superstar 10282
TÜKENDİ
Lego City Gösteri Uçağı 60323


Akrobatik Gösteri Uçağı için gökyüzüne çıkın. Bu çevik jet, performans için geliştirildi. Havalı kuyruk kanatlarına ve arka iticisine bakın! Kaskınızı alın ve uçağa binin. Havada süzülerek uçtuktan ve cesur manevralar yaptıktan sonra mükemmel bir iniş yapın.
TÜKENDİ
Lego City Beton Mikseri 60325


Muhteşem Beton Mikseri’nde LEGO City inşaat işçilerine katılın. İnşaat sahasına sürün ve eski temeli temizlemek için beton kırıcıyı ve el arabasını kullanın. Sonra kamyonun arkasındaki boşaltma kanalını açın ve betonu dökmek için mikser kazanını döndürün. İşiniz bittiğinde aletlerinizi yükleyin ve bir sonraki işinize doğru yola çıkın!
₺829,90
Lego City Polis Arabası 60312


Bu yüksek hızlı Polis Arabası ile LEGO City hırsızlarına yetişin. Geniş jantlarına, çıkıntılı çamurluklarına ve havalı farlarına göz atın. Bu muhteşem arabayı sırf görmek bile kötü adamları durduracak! Şimdi el fenerini alın, polis şapkanızı takın, arabaya atlayın ve hırsız yakalama maceraları için şehre gidin!
TÜKENDİ
Lego City Gösteri Motorsikleti 60296


Muhteşem motosikletinde korkusuz hız ve cesaret gösterileri yapan LEGO City TV kahramanı Raze’e katıl. Arka tekerlek üzerinde rekor kıran hareketler yap, tam hızda rampalara çık ve havada manevralar yaparak arka tekerlek üzerine in. Bu inanılmaz gösteri motosikleti, heyecan için tasarlandı. Sıkı tutun!
₺209,90
Lego City Ateşli Gösteri Motorsikleti 60311


Mega motosikleti üzerinde LEGO City TV itfaiye kahramanı Freya McCloud’a katıl. Muhteşem gösteri motosikletini rampalardan fırlatarak nefes kesen atlayışlar, havada inanılmaz manevralar ve göz kamaştırıcı inişler gerçekleştir. Sıkı tutun!
₺169,90
Lego Friends Evcil Hayvan Kliniği 41695


Heartlake City Evcil Hayvan Kliniğine hoş geldiniz. Mia, bacağı yaralı kedisi Duo’yu getiriyor. Mia’nın sevimli sedyeyi sürerek Duo’yu kliniğe getirmesine yardım edin. Veterinerin röntgen çekmesi için kediyi masaya yatırın. Duo’ya ilaç verin ve uyuması için yatağa yatırın.
₺579,90
Lego Friends Lüks Plaj Çadırı 41700


Arkadaşlarınızla plajda mükemmel bir gün ve gece geçirin. Yavru köpek Pebble’ı kürekli sörfünüzle gezmeye çıkarın. Plajda deniz kabukları toplayarak ve kumdan kaleler yaparak oynayın. Oltanızı alın ve iskeleden balık tutmaya gidin. Havalı lüks plaj çadırının içinde tuttuğunuz balıkları ocakta pişirin.
TÜKENDİ
Lego Friends Ağaç Dikme Aracı 41707


Heartlake City’yi yeşillendirme görevinde Olivia ve Daniel’a katılın! Olivia’nın seradaki fidanların bakımını yapmalarına yardım edin. Bitkileri bahçe makasıyla budayın. Yaprakları toplayıp kompost tenekesine atın. Sulama kabına tulumbadan su doldurun.
₺629,90
Lego Classic Yaratıcı Okyanus Eğlencesi 11018


Çocuklar, arkadaşlar ve aileler, eğlenceye katılarak bir Viking gemisi, sarı denizaltı, su altı dronu, denizatı, balina ve kaplumbağa yaptıktan sonra kendi LEGO eserlerini yapmak için 2 ekstra yapım parçası paketine dalabilirler.
₺559,90
Lego Friends Geri Dönüşüm Kamyonu 41712


Heartlake City plajını temizlemek için temizlik ekibine katılın. Emma ve River, havalı geri dönüşüm kamyonuyla sahili dolaşıyor. Rakun alıp kaçmadan önce çöp toplama aparatıyla çöpleri toplayın.
₺669,90
Lego Friends Dondurma Kamyonu 41715


LEGO Friends Andrea ve Roxy mini bebekleri, ayrıca sevimli bir köpek figürüyle birlikte gelir. Çocuklar harika kamyonu yaptıktan sonra lezzetli tatlıları yapan dondurmacı rolünü oynayabilir ya da oturma alanında arkadaşlarıyla vakit geçirebilir. Çocuklar bu harika kamyonu, sağlam Başlangıç Yapım Parçası tabanının üzerine yapım parçalarını takarak yapar.
₺499,90
Lego Friends Stephanie nin Yelkenli Macerası 41716


Dünyanın etrafını yelkenliyle dolaşma rekoru kırma girişiminde bulunan bir ekibe katılarak hayalini gerçekleştiren LEGO Friends Stephanie’ye katılabilirler. Gerçekçi detaylar, yaratıcı oyunları başlatır Esnek yelken ve gerçekten dönen gemi dümeni gibi orijinal detaylar, açık denizlerde yaratıcı macera hikayelerini teşvik eder.
₺989,90
Lego Dots Yapıştırılabilir Kare Parçalar Mega Paket 41957


Bu eğlenceli LEGO DOTS Yapıştırılabilir Kare Parçalar Mega Paket (41957) setiyle her iki ilgi alanına hitap edin! Bu yaratıcı sette tüm sert, düz yüzeylere yapışan, canlı renklerde 5 adet 8x8 yapıştırılabilir kare parça, 10 rastgele baskılı karo dahil 450’den fazla renkli karo ve bir karo çıkarıcı bulunur.
TÜKENDİ
Filtrele Hepsini temizle
En Az: ₺169,00 En Fazla: ₺2.250,00
₺169 ₺2250