400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Harry Potter

Filtrele
Ürün Göster
Harry Potter Çapulcu Haritası Lisanslı Parşömen Kağıt
₺199,90
Harry Potter Lisanslı 5’li Silgili Kurşun Kalem Seti
₺69,90
Harry Potter Albus Dumbledore Asa

Tüm detaylarıyla eşi benzeri olmayan Mürver Asa; sıra dışı hikâyelerin işaretçisidir. Asa yapımında genellikle tercih edilmeyen Mürver ağacına, Garrick Ollivander’in notlarında rastlarız. Kader asası olarak da bilinen bu asa; ihtişam ve gücü simgeleyerek pek çok büyücünün ilk tercihi arasında yer almaktadır.
₺399,90
Harry Potter Asa

Harry Potter asası çobanpüskülü ağacından yapılmaktadır ve asaya yeniden doğuşu simgeleyen Anka kuşunun tek bir tüyü (Fawkes) eklenmektedir. Geleneksel Avrupa geleneklerine göre çobanpüskülü kötü büyüyü püskürterek, zarar vermesini engellemektedir. Harry Potter asası, aynı zamanda Voldemort asasının ikizidir.
₺399,90
Harry Potter Hermione Granger Asa

Asma ağacından yapılan Hermione Granger Asanın çekirdeğini ejderha yürek teli oluşturmaktadır. Asayı yapan kişinin çok cesaretli olduğu şüphe götürmez. Asayı üretmek adına aylarca uğraşarak, asaya sabrın cesareti adını vermiştir.
₺399,90
Harry Potter Sirius Black Asa

Sirius Black asası özellikleri 40 cm’dir ve özü Sirius Black’in annesi tarafından öldürülmüş at adamın ayak tırnağıdır. Sirius’un annesi Mrs. Black, Sirius Black’in asasının ikizini yeğeni Narcissa Black Malfoya da vermiştir. Sirius Black asa özellikleri arasında çok katı olması da yer almaktadır.
₺399,90
Harry Potter Woldemort Asa

Voldemort’un asası, porsuk ağacından yapılmıştır ve fawkes (anka kuşu) tüyünün parçasını içinde barındırmaktadır. Lord Voldemort, Harry Potter’i alt edebilmek için daha sonraları değişik asalar da kullanmıştır. Bu asalar arasında en meşhuru Mürver asadır.
₺399,90
Harry Potter Luna Lovegood Asa

Luna Lovegood asası özellikleri; özü unicorn kuyruk kılı ve şeftali ağacından yapılmasıdır. 35 cm uzunluğa sahiptir. Savunma büyülerinde çok iyi bir asadır. İlk asa Bellatrix’in isteği üzerine ele geçirilmiştir. İkinci asasını ise Ollivander’den almıştır.
₺399,90
Harry Potter Gryffindor Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama ile Gryffindor’un cesareti evinize taşınacak. Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama asılı olduğu yere ayrı bir güzellik katacak.
₺139,90
Harry Potter Hogwarts Gold Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Hogwarts gold büyük kırlangıç kesim flama ile sihir dünyasını evinize taşıyacak, Hogwarts koridorlarında yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.
₺139,90
Harry Potter Slytherin Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile kendinizi Slytherinli hissedeceksiniz. Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile Slytherin’in hırsını tüm benliğinizde yaşayacaksınız.
₺139,90
Harry Potter Gryffindor Pasaport Kılıfı

Deri Gryffindor pasaport kılıfı ile Harry Potter dünyasına ait aksesuar koleksiyonunuzu genişletmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen Sihir Dükkanı mağazamızı ve web sitemizi ziyaret edip Gryffindor pasaport kılıfı ile tanışmalısınız.
₺140,90
Harry Potter Hogwarts Pasaport Kılıfı

Hogwarts pasaport kılıfı lisanslı suni deri Harry Potter simgeler dünyasına ait bir üründür. Hogwarts pasaport kılıfı ile görkemli Hogwarts’a yolculuk yapıp sihirli evrene giriş yapacaksınız.
₺139,90
Harry Potter Ministry of Magic Pasaport Kılıfı

Ministry Of Magic pasaport kılıfı lisanslı deri Harry Potter dünyasına ait simgelerden sadece birisi ve en güzelleri arasındadır. Ministry Of Magic pasaport kılıfı ile koleksiyonunuza renk katmak ve koleksiyonunuzu çeşitlendirmek ister misiniz?
₺139,90
Harry Potter Slytherin Pasaport Kılıfı

Sihirli dünyaya ait olan aksesuarlarına bir yenisini eklemek ister misin? ‘’Evet!’’ dediğini duyar gibiyiz. Öyleyse Slytherin Pasaport Kılıfı, tamda sana göre. Ürününü sepette unutmadan hemen almalısın!
₺139,90
Harry Potter Albus Dumbledore Pin 3x4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Draco Malfoy Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Hedwig Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Herry Potter Hermione Granger Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Hogwarts Express Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Luna Lovegood Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Ron Weasley Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Snitch Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Lord Voldemort Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90