400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Anne - Baba - Çocuk İlişkileri

Filtrele
Ürün Göster
Ana Baba Ve Çocuk Haluk Yavuzer tarafından yazılan aile iletişimini kolaylaştırmayı sağlayan bir kitaptır.
TÜKENDİ
Prof. Yavuzer Anne Olmak'da, “anne”deki gelişim ve değişimin, gelecek kuşaklarımızın sorgulayan ve araştıran bireyler olarak yetişmesinde önemli bir rolü olacağını belirtiyor.
TÜKENDİ
Bu kitap yenidoğan bebekler ayaklanıp da ortalığı birbirine katana kadar geçen süreçte anneleri rahatlatacak tavsiye ve bilgiler içerir. Hiçbiri doktor tavsiyesi yerine geçmez, zaten doktorlar da genelde böyle şeyler söylemez.
TÜKENDİ
Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirebileceğiniz birbirinden güzel oyunların yer aldığı Benimle Oynar mısın Anne çocuğun kendi yeteneklerini keşfetmesine öncülük eden bir eser.
TÜKENDİ
Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar
TÜKENDİ
Haluk Yavuzer tarafından kaleme alınan Çocuk Psikolojisi anne-babalara, öğretmenlere, konuyla ilgili uzmanlara ve eğitim görenlere, çocuğun doğum öncesi döneminden başlayarak ergenlik sonuna kadar süregelen tüm gelişimini açıklamak amacıyla hazırlanmış olan bu kitap, aynı zamanda temel bir gelişim psikolojisi el kitabı niteliğini taşımaktadır.
TÜKENDİ
Çocuklar için Beş Sevgi Dili ile Gary Chapman çocuklarınıza yaklaşımınızda kullanmanız gereken iletişim dilinden bahsediyor.
TÜKENDİ
Ali Çankırılı'nın yazmış olduğu Çocuklara Söz Geçirme Sanatı ile çocuklara nasıl doğru sınırlar koyacağınızı, bağırmadan, sinirlenmeden, ceza vermeden nasıl söz geçireceğinizi anlatmaya çalışacaktır.
TÜKENDİ
Leyla Navaro Gerçekten Beni Duyuyor Musun? ile doğru iletişim kurmanın yollarını anlatıyor.
TÜKENDİ
Pedagog Adem Güneş yeni kitabı Güvenli Bağlanma’da insanın olmanın, kişilik gelişiminin, hayatın her döneminde sağlıklı ve doyum veren ilişkiler kurmanın esası olan “bağlanma” konusunu ele alıyor.
TÜKENDİ
Bu kitapta; her çocuğa ve ergene ihtiyacı ölçüsünde bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlayan, çocuklara yapıştırılan etiketlerden ziyade onların kim olduklarıyla ilgilenen öğretmenler, okul psikologları, danışmanlar ve rehberlik servisi uzmanları, sınıftaki işlerini kolaylaştırıcı bilgi ve yöntemleri bulacaklar.
TÜKENDİ
Gözde Erdoğan, verdiği örnek vakalarla, işlevsel alıştırmalarıyla ve sunduğu çözümlerle mutlu ve sağlıklı çocuklar yetiştirebilmenin keyifli ve kolay yollarını açıklıyor...
TÜKENDİ
Elaine Mazlish, Adele Faber yazmış oldukları Kardeş Rekabeti ile mutlu bir aile hayatı için çocukların bir arada yaşamasını kolaylaştıran yöntemler sunuyor.
TÜKENDİ
Kişilik ve Karakter Gelişiminde Çocukluk Sırrı
TÜKENDİ
Mahremiyet Eğitimi
TÜKENDİ