Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Türk Romanları Günümüz

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Aeden

  36,00 ₺

  Aile Çay Bahçesi

  Aile Çay Bahçesi, Yekta Kopan'ın kaleme aldığı , her kadının kendinden bir parça bulabileceği,okuru kıskaca alan bir roman.
  17,00 ₺

  Allah'a Emanet Ol

  Allah'a Emanet Ol Kahraman Tazeoğlu tarafından yazılan her satırda duygu yüklü zamanlar yaşatacak bir roman.
  14,00 ₺

  Aşk (Pembe Kapak)

  Ella Rubinstein (40) Amerikalı bir ev kadınıdır. Tipik burjuva değerlerinin hâkim olduğu oldukça varlıklı bir ailesi, düzenli ve görünüşte “sorunsuz” bir evliliği vardır. Üç çocuğunu da büyüttükten sonra bir yayınevinde editör-asistanı olarak iş bulur; görevi A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmektir.
  32,00 ₺

  Aşk Artık Burada Oturmuyor

  Aşk Artık Burada Oturmuyor, on yedi öyküden oluşan bir roman. Birbirine bağlı, birbirinden çıkarak gelişen, düş ile gerçeğin, hüzün ile kara güldürünün iç içe olduğu bu öyküler, patlamış bir roman oluşturuyor. Nazlı Eray, bu öykülerinde bizi aşkın, düşlerin, tutkunun ve yitirişin dünyasında gezdiriyor.
  15,00 ₺

  Auroranın İncileri

  Aurora'nın İncileri Nermin Bezmen'in Sır kitabında ustaca kurguladığı, aşkla, tutku ve cesaretle örülmüş bir hayatı bu kez torun, genç Hüma'nın kendini keşfedişindeki yol haritasına dönüştürüyor.
  24,00 ₺

  Aylak Adam

  Yusuf Atılgan - Aylak Adam
  15,00 ₺

  Bir Akşamdı

  Payami Safa'nın bir kadın penceresinden hayatın zorluklarını anlattığı eseridir Bir Akşamdı.
  20,00 ₺

  Bir Kedi Bir Adam Bir Ölüm

  Bir Kedi Bir Adam Bir Ölüm,Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınmış okuyuculara duygu karmaşası yaşatabilecek,gerçekliği hissettiren bir romandır.
  19,00 ₺
  Türk Romanları Günümüz
  FİLTRELER Close
  En Az: 6,00 ₺ En Fazla: 46,00 ₺
  ₺6 ₺46