Ara

Ödüllü Kitaplar

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Aldı Sözü Anadolu

Mehmet Önder'in değerli eseri Aldı Sözü Anadolu MEB 100 Temel Eser arasında yer almaktadır.
15,00 ₺ 12,00 ₺

Andersen Masalları

Her masal gibi, Hans Christian Andersen’in metinlerini de çağımıza ve değerlerimize göre yeniden düşünerek, anladıklarımızı sorgulayarak, üzerinde konuşup eleştirerek okumaktır en güzeli, en keyiflisi.
15,74 ₺ 11,80 ₺

Atlantis

Nobel Edebiyat Ödülü, Goethe Edebiyat Ödülü ve Almanya Onur Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olan Hauptmann'ın tüm külliyatı okunmaya değerdir.
28,00 ₺

Augustus Annajenka - Bolşevik İmparatoriçe

Dünyaca tanınan saygın oyun yazarlarından G. Bernar Show’ın iki kısa oyununun yer aldığı bu kitabı Nobel Edebiyat Ödülü'ne layık görülmüştür.
7,00 ₺

Ay Işığı

Ay Işığı, öykü alanında dünya edebiyatına damgasını vurmuş olan Fransız yazar Guy de Maupassant’nın on dört öyküsünden oluşan bir derleme.
12,00 ₺ 8,04 ₺

Aylaklığa Övgü

1950'de Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan Bertrand Russell, Aylaklığa Övgü'de faşizm, eğitim ve felsefe gibi toplumsal sorunları irdeliyor.
18,52 ₺ 14,45 ₺

Bağrıyanık Ömer

Mahmut Yesari'nin Bağrıyanık Ömer romanı, kahramanı çocuk olan ilk eser kabul edilir. Romanda, Ömer’in çiftlikte geçen hayatı konu edilmektedir.
9,26 ₺

Balım Kız Dalım Oğul

Ceyhun Atuf Kansu'nun Balım Kız Dalım Oğul kitabı, Türkiye radyolarından yayımlanan “Anadolu Albümü”nün tümüdür. Dinleyicilerce çok sevilen bu konuşmalar, Anadolu'yu tanıtmada, sevdirmede ve güzel Türkçenin sesini duyurmada çocuklarımızı da etkileyecek, dinlendiği ölçüde sevilerek okunacaktır.
18,52 ₺ 14,45 ₺

Belki De Neşe

José Saramago - Belki De Neşe Hayat, en uzunu, sakalı nehri andıran en uzun ömürlü ihtiyarın ki de dahil olmak üzere, ardında her zaman karanlık suskunluklar, küle dönmeyen harabeler, meçhul adalar bırakır.
25,00 ₺ 16,25 ₺

Ben, Malala

Ben, Malala
25,00 ₺

Benim Adım Kırmızı

Benim Adım Kırmızı
35,19 ₺ 25,34 ₺

Benim Hüzünlü Orospularım

Benim Hüzünlü Orospularım
12,96 ₺ 8,94 ₺

Benim Küçük Dostlarım

Halide Nusret Zorlutuna'nın kitabı Benim Küçük Dostlarım, MEB 100 Temel Eser arasında yer almaktadır.
10,00 ₺

Beyaz Yele

Fransız yazarı Rene Guillot çocuklar için birbirinden güzel pek çok roman yazdı. Ama yazdıkları arasında en sevileni Beyaz Yele oldu. Bu kitabında, on iki yaşındaki bir çocukla beyaz bir at arasındaki büyük dostluk anlatılıyor.
15,74 ₺ 10,70 ₺

Bir Kayıp Denizci

Bir Kayıp Denizci
12,96 ₺ 9,98 ₺

Ödüllü Kitaplar

Ödüllü kitaplar kategorisinde pek çok dalda ödül almış kitaplara ve özellikle Nobel Ödüllü kitaplara ulaşabilirsiniz. Nobel Ödülü fizik, kimya, tıp gibi bilim dalları ile edebiyat eserleri ve barış dallarında, İsveçte bulunan ve her yıl farklı komiteler tarafından seçilerek verilir. Siz de her yıl özenle seçilerek ödüllendirilmiş olan bu kitapları hemen kitaplığınıza dizmek için kitaplarınızı sepetinize ekleyin, hızla ve güvenli ödeme sistemiyle istekle.com' dan siparişinizi oluşturun, aynı gün kargo imaknıyla hemen kitaplarınızla buluşun.

FİLTRELER Close
En Az: 4,00 ₺ En Fazla: 65,00 ₺
₺4 ₺65