750 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Harry Potter

Filtrele
Ürün Göster
Harry Potter Wanted Undesirable No:1 Yastık

Harry Potter dünyasının bir başka simgesi ile karşınızdayız. Harry Potter wanted yastık evinizin eksik kalan aksesuarı, yaşayacağınız anların en güzel arkadaşı olacaktır. Kafanızı Harry Potter wanted yastık ile bütünleştirdiğiniz zaman tüm kötülüklerden uzak olacaksınız.
₺169,90 ₺149,90
Harry Potter Hedwig Yastık

Sihirli dünyanın en bağlı evcil hayvanlarından biri olan Hedwig, yastık deseni olarak evinin en güzel köşesinde yerini almak için bekliyor! Hedwig Yastık, kargoya verilmek için inanılmaz sabırsız!
₺169,90 ₺149,90
Harry Potter Sirius Black Yastık

Sihirli dünyanın en zeki büyücülerinden, aynı zamanda Çapulcu Haritasının sahibi 4 iyi büyücüden biri olan Sirius Black, korkutucu bakışlarıyla yastık deseninde yerini aldı. Harry Potter’ın koruyucu babası Sirius, senin de güvende hissetmeni sağlayacak!
₺169,90 ₺149,90
Harry Potter Ahşap Hogsmeade Tabela

Hogsmeade tabela 44 x 10 x 5 cm ölçüsü ve ahşap UV baskısıyla Cadı & Büyücülük dünyasında, Muggle gözlerinden gizli duracağınız Hogsmeade köyüne gideceğiniz yönü gösteriyor.
₺149,90 ₺109,90
Harry Potter Lord Voldemort Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Snitch Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Ron Weasley Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Luna Lovegood Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Hogwarts Express Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
TÜKENDİ
Herry Potter Hermione Granger Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Hedwig Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Draco Malfoy Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Albus Dumbledore Pin 3x4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Slytherin Pasaport Kılıfı

Sihirli dünyaya ait olan aksesuarlarına bir yenisini eklemek ister misin? ‘’Evet!’’ dediğini duyar gibiyiz. Öyleyse Slytherin Pasaport Kılıfı, tamda sana göre. Ürününü sepette unutmadan hemen almalısın!
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Ministry of Magic Pasaport Kılıfı

Ministry Of Magic pasaport kılıfı lisanslı deri Harry Potter dünyasına ait simgelerden sadece birisi ve en güzelleri arasındadır. Ministry Of Magic pasaport kılıfı ile koleksiyonunuza renk katmak ve koleksiyonunuzu çeşitlendirmek ister misiniz?
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Hogwarts Pasaport Kılıfı

Hogwarts pasaport kılıfı lisanslı suni deri Harry Potter simgeler dünyasına ait bir üründür. Hogwarts pasaport kılıfı ile görkemli Hogwarts’a yolculuk yapıp sihirli evrene giriş yapacaksınız.
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Gryffindor Pasaport Kılıfı

Deri Gryffindor pasaport kılıfı ile Harry Potter dünyasına ait aksesuar koleksiyonunuzu genişletmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen Sihir Dükkanı mağazamızı ve web sitemizi ziyaret edip Gryffindor pasaport kılıfı ile tanışmalısınız.
TÜKENDİ
Harry Potter Slytherin Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile kendinizi Slytherinli hissedeceksiniz. Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile Slytherin’in hırsını tüm benliğinizde yaşayacaksınız.
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Hogwarts Gold Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Hogwarts gold büyük kırlangıç kesim flama ile sihir dünyasını evinize taşıyacak, Hogwarts koridorlarında yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Gryffindor Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama ile Gryffindor’un cesareti evinize taşınacak. Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama asılı olduğu yere ayrı bir güzellik katacak.
₺139,90 ₺124,90
Harry Potter Luna Lovegood Asa

Luna Lovegood asası özellikleri; özü unicorn kuyruk kılı ve şeftali ağacından yapılmasıdır. 35 cm uzunluğa sahiptir. Savunma büyülerinde çok iyi bir asadır. İlk asa Bellatrix’in isteği üzerine ele geçirilmiştir. İkinci asasını ise Ollivander’den almıştır.
₺309,90 ₺239,90
Harry Potter Woldemort Asa

Voldemort’un asası, porsuk ağacından yapılmıştır ve fawkes (anka kuşu) tüyünün parçasını içinde barındırmaktadır. Lord Voldemort, Harry Potter’i alt edebilmek için daha sonraları değişik asalar da kullanmıştır. Bu asalar arasında en meşhuru Mürver asadır.
₺399,90 ₺329,90
Harry Potter Sirius Black Asa

Sirius Black asası özellikleri 40 cm’dir ve özü Sirius Black’in annesi tarafından öldürülmüş at adamın ayak tırnağıdır. Sirius’un annesi Mrs. Black, Sirius Black’in asasının ikizini yeğeni Narcissa Black Malfoya da vermiştir. Sirius Black asa özellikleri arasında çok katı olması da yer almaktadır.
₺309,90 ₺239,90
Harry Potter Hermione Granger Asa

Asma ağacından yapılan Hermione Granger Asanın çekirdeğini ejderha yürek teli oluşturmaktadır. Asayı yapan kişinin çok cesaretli olduğu şüphe götürmez. Asayı üretmek adına aylarca uğraşarak, asaya sabrın cesareti adını vermiştir.
₺309,90 ₺239,90
Harry Potter Asa

Harry Potter asası çobanpüskülü ağacından yapılmaktadır ve asaya yeniden doğuşu simgeleyen Anka kuşunun tek bir tüyü (Fawkes) eklenmektedir. Geleneksel Avrupa geleneklerine göre çobanpüskülü kötü büyüyü püskürterek, zarar vermesini engellemektedir. Harry Potter asası, aynı zamanda Voldemort asasının ikizidir.
₺399,90 ₺329,90
Harry Potter Albus Dumbledore Asa

Tüm detaylarıyla eşi benzeri olmayan Mürver Asa; sıra dışı hikâyelerin işaretçisidir. Asa yapımında genellikle tercih edilmeyen Mürver ağacına, Garrick Ollivander’in notlarında rastlarız. Kader asası olarak da bilinen bu asa; ihtişam ve gücü simgeleyerek pek çok büyücünün ilk tercihi arasında yer almaktadır.
₺262,63 ₺203,31
Harry Potter Lisanslı 5’li Silgili Kurşun Kalem Seti
₺69,90 ₺59,90
Harry Potter Çapulcu Haritası Lisanslı Parşömen Kağıt
₺199,90 ₺174,90
Harry Potter Şimşek Kolye

Kaliteli duruşu ve dikkat çekici görüntüsüyle, hazırladığın kombin ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayacak olan Harry Potter Şimşek Kolye, doğuştan sahip olduğun cesareti, ortaya çıkarmanı sağlayacak. Göz alıcı bu ürünü, sepete atmayı unutma!
TÜKENDİ
Harry Potter Deathly Hallows Kolye

Kaliteli duruşu ve dikkat çekici görüntüsüyle, hazırladığın kombin ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayacak olan Deathly Hallows Kolye, doğuştan sahip olduğun cesareti, ortaya çıkarmanı sağlayacak. Göz alıcı bu ürünü, sepete atmayı unutma!
₺149,90 ₺129,90
Harry Potter Snitch Kolye

Kaliteli duruşu ve dikkat çekici görüntüsüyle, hazırladığın kombin ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayacak olan Harry Potter Snitch Kolye, doğuştan sahip olduğun cesareti, ortaya çıkarmanı sağlayacak. Göz alıcı bu ürünü, sepete atmayı unutma!
₺149,90 ₺129,90
Harry Potter Hogwarts Express Anahtarlık

Dokuz Üç Çeyrek Anahtarlık sayesinde, Hogwarts heyecanın, gün geçtikçe daha çok artacak. Tanışacağın yetenekli profesörlerden öğreneceğin farklı büyüler ile bakalım kendini ne kadar geliştireceksin? Hogwarts yolculuğunda daima yanında olacak olan anahtarlık, Sihir Dükkanı’nda seni bekliyor!
₺99,90
Harry Potter Deathly Hallows Anahtarlık

Deathly Hallows Anahtarlık ile birlikte kendi yoldaşlığını anlamlandırabilirsin. Sıkı dostlarını yanına al ve kendi güçlü ordunu oluştur. Daima iyilik için savaşacağına söz ver ve ürünü sepetine ekle!
₺99,90
Harry Potter Anahtarlık

Harry Potter Anahtarlık sayesinde, Gryffindor ile olan güçlü bağın, arkadaşlarının dikkatinden kaçmayacak. Çantanda şık bir duruş yaratacak olan anahtarlık, Sihir Dükkanında seni bekliyor.
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Lord Voldemort Anahtarlık

Voldemort’un azimli tavırlarını örnek alıyorsan Lord Voldemort Anahtarlık tam da sana göre! Çantana ya da anahtarlarının yanına takacağın bu anahtarlık, Voldemort’un gücünü her fırsatta hissetmeni sağlayacak!
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Albus Dumbledore Anahtarlık

Albus Dumbledore Anahtarlık, Hogwarts’ın asil ve güçlü müdürünün simgesiyle daha da dikkat çekici. Bilge bir karakter olan Dumbledore, zekasıyla da ön planda. Daima yanında taşımak gücünü hissetmek isteyeceğin Dumbledore anahtarlığını, büyülü sepete atmayı unutma!
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Hermione Granger Anahtarlık

Hogwarts’ın en çalışkan zekası olan aynı zamanda arkadaşlarına olan korumacı tutumuyla her seferinde ‘’helal be Hermonie!’’ dediğimiz o harika büyücünün gücünü, sürekli yanında hissetmek istersen, Hermione Granger Anahtarlık, tam sana göre!
₺49,90 ₺46,90
Harry Potter Gryffindor Öğrenci Kravatı

Gryffindor Öğrenci Kravatı, büyücülerin, binalarında sıklıkla kullandığı, aynı zamanda ne kadar disiplinli olduklarını hissettiren bir aksesuar çeşididir. Gryffindor Öğrenci Kravatını taktığında, okulda yarattığın farklı tarzın, arkadaşların arasında oldukça konuşulacak!
₺119,90 ₺99,90
Harry Potter Slytherin Öğrenci Kravatı

Slytherin Öğrenci Kravatı görünce aklına Draco geldi, değil mi? Karizmatik ve havalı görüntüsünü, salaş bir şekilde taktığı kravatına borçlu. Sen de bu şekilde görünmek istiyorsan yapman gereken, ürünü sepetine ekleyip tükenmeden almak! Unutma, sadece Severus Snape’in ortalıkta görünmediği zamanlarda, Draco gibi kullanabilirsin…
₺119,90 ₺99,90