400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Harry Potter

Filtrele
Ürün Göster
Harry Potter Wanted Undesirable No:1 Yastık

Harry Potter dünyasının bir başka simgesi ile karşınızdayız. Harry Potter wanted yastık evinizin eksik kalan aksesuarı, yaşayacağınız anların en güzel arkadaşı olacaktır. Kafanızı Harry Potter wanted yastık ile bütünleştirdiğiniz zaman tüm kötülüklerden uzak olacaksınız.
₺169,90
Harry Potter Hedwig Yastık

Sihirli dünyanın en bağlı evcil hayvanlarından biri olan Hedwig, yastık deseni olarak evinin en güzel köşesinde yerini almak için bekliyor! Hedwig Yastık, kargoya verilmek için inanılmaz sabırsız!
₺169,90
Harry Potter Sirius Black Yastık

Sihirli dünyanın en zeki büyücülerinden, aynı zamanda Çapulcu Haritasının sahibi 4 iyi büyücüden biri olan Sirius Black, korkutucu bakışlarıyla yastık deseninde yerini aldı. Harry Potter’ın koruyucu babası Sirius, senin de güvende hissetmeni sağlayacak!
₺169,90
Harry Potter Ahşap Hogsmeade Tabela

Hogsmeade tabela 44 x 10 x 5 cm ölçüsü ve ahşap UV baskısıyla Cadı & Büyücülük dünyasında, Muggle gözlerinden gizli duracağınız Hogsmeade köyüne gideceğiniz yönü gösteriyor.
₺139,90
Harry Potter Lord Voldemort Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Snitch Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Ron Weasley Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Luna Lovegood Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Hogwarts Express Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Herry Potter Hermione Granger Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Hedwig Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Draco Malfoy Pin 3×4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Albus Dumbledore Pin 3x4 cm Lisanslı Metal Rozet
₺29,90
Harry Potter Slytherin Pasaport Kılıfı

Sihirli dünyaya ait olan aksesuarlarına bir yenisini eklemek ister misin? ‘’Evet!’’ dediğini duyar gibiyiz. Öyleyse Slytherin Pasaport Kılıfı, tamda sana göre. Ürününü sepette unutmadan hemen almalısın!
₺139,90
Harry Potter Ministry of Magic Pasaport Kılıfı

Ministry Of Magic pasaport kılıfı lisanslı deri Harry Potter dünyasına ait simgelerden sadece birisi ve en güzelleri arasındadır. Ministry Of Magic pasaport kılıfı ile koleksiyonunuza renk katmak ve koleksiyonunuzu çeşitlendirmek ister misiniz?
₺139,90
Harry Potter Hogwarts Pasaport Kılıfı

Hogwarts pasaport kılıfı lisanslı suni deri Harry Potter simgeler dünyasına ait bir üründür. Hogwarts pasaport kılıfı ile görkemli Hogwarts’a yolculuk yapıp sihirli evrene giriş yapacaksınız.
₺139,90
Harry Potter Gryffindor Pasaport Kılıfı

Deri Gryffindor pasaport kılıfı ile Harry Potter dünyasına ait aksesuar koleksiyonunuzu genişletmek ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen Sihir Dükkanı mağazamızı ve web sitemizi ziyaret edip Gryffindor pasaport kılıfı ile tanışmalısınız.
₺140,90
Harry Potter Slytherin Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile kendinizi Slytherinli hissedeceksiniz. Slytherin büyük kesim kırlangıç flama ile Slytherin’in hırsını tüm benliğinizde yaşayacaksınız.
₺139,90
Harry Potter Hogwarts Gold Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Hogwarts gold büyük kırlangıç kesim flama ile sihir dünyasını evinize taşıyacak, Hogwarts koridorlarında yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.
₺139,90
Harry Potter Gryffindor Kırlangıç Kesim Büyük Flama

Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama ile Gryffindor’un cesareti evinize taşınacak. Gryffindor kırlangıç kesim büyük flama asılı olduğu yere ayrı bir güzellik katacak.
₺139,90
Harry Potter Luna Lovegood Asa

Luna Lovegood asası özellikleri; özü unicorn kuyruk kılı ve şeftali ağacından yapılmasıdır. 35 cm uzunluğa sahiptir. Savunma büyülerinde çok iyi bir asadır. İlk asa Bellatrix’in isteği üzerine ele geçirilmiştir. İkinci asasını ise Ollivander’den almıştır.
₺399,90
Harry Potter Woldemort Asa

Voldemort’un asası, porsuk ağacından yapılmıştır ve fawkes (anka kuşu) tüyünün parçasını içinde barındırmaktadır. Lord Voldemort, Harry Potter’i alt edebilmek için daha sonraları değişik asalar da kullanmıştır. Bu asalar arasında en meşhuru Mürver asadır.
₺399,90
Harry Potter Sirius Black Asa

Sirius Black asası özellikleri 40 cm’dir ve özü Sirius Black’in annesi tarafından öldürülmüş at adamın ayak tırnağıdır. Sirius’un annesi Mrs. Black, Sirius Black’in asasının ikizini yeğeni Narcissa Black Malfoya da vermiştir. Sirius Black asa özellikleri arasında çok katı olması da yer almaktadır.
₺399,90
Harry Potter Hermione Granger Asa

Asma ağacından yapılan Hermione Granger Asanın çekirdeğini ejderha yürek teli oluşturmaktadır. Asayı yapan kişinin çok cesaretli olduğu şüphe götürmez. Asayı üretmek adına aylarca uğraşarak, asaya sabrın cesareti adını vermiştir.
₺399,90