400 TL Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Bilim Kurgu - Fantastik

Filtrele
Ürün Göster
George Orwell'in sıradışı kitabı Bin Dokuz Yüz Seksen Dört, yazarın geleceğe ilişkin bir kâbus senaryosudur.
TÜKENDİ
Al-qalandar Gülcemal tarafından yazılan, Cihangir'in bohem partilerinden Dergezin'in çöl iklimine, zamanların birbirine karıştığı, mekânların gerçekliğini yitirdiği bir tuhaf yol hikâyesi.
TÜKENDİ
Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi, Cehennem, Kayıp Sembol gibi kitaplarla dünya çapında büyük bir başarı yakalamış ünlü macera yazarı Dan Brown, 2017 kitabı Başlangıç - Origin ile raflardaki yerini almaya hazırlanıyor
TÜKENDİ
Aldous Huxley, Cesur Yeni Dünya ile ütopa geleneğinin kuru anlatımının dışına çıkarıp 'iyi edebiyat' kategorisine yükseltiyor.
TÜKENDİ
Dünyanın Merkezine Yolculuk, Fransız bilim kurgu yazarı Jules Verne'ün en ünlü kitaplarından biridir. Kitapta maceraya atılmak için can atan bir profesörle yeğeninin gizemli bir haritanın peşine düşerek çıktıkları maceralı yolculuk anlatılmaktadır.
₺29,00
Endgame : Çağrı , James Frey tarafından yazılan sürükleyici bir romandır.
TÜKENDİ
Eric
TÜKENDİ
Kovan,Laline Paull tarafından yazılan sürükleyici bir romandır.
TÜKENDİ
Küçük Tanrılar
TÜKENDİ
Muhafızlar! Muhafızlar
TÜKENDİ
Mülksüzler
TÜKENDİ
Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer,Laurent Gounelle tarafından kalem alınan kendi kendimize koyduğumuz engelleri, korkularımızı ve önyargılarımızı nasıl aşacağımızın, kaderimiz sandığımız mutsuz bir yaşamı, bizi mutluluğa götüren bir yolculuğa nasıl dönüştüreceğimizin hikâyesi.
TÜKENDİ
Yolcu
TÜKENDİ
Gece Kuşları
TÜKENDİ
Bir İz Bırak
TÜKENDİ
Filtrele Hepsini temizle
En Az: ₺19,00 En Fazla: ₺49,00
₺19 ₺49