Ara

Anlatı

View as Grid List
SIRALAMA
Sayfada Ürün Göster

Aşkın Sonu Cinayettir

Aşkın Sonu Cinayettir
30,00 ₺ 21,00 ₺

Bir Ömür Yetmiyor

Bir Ömür Yetmiyor
14,00 ₺

Büyümenin Türkçe Tarihi

Büyümenin Türkçe Tarihi,Türkçe hikâyenin on iki klasiği ile, kitabın konukları olan on iki yazarın onlar üzerine yazdıkları denemeleri bir araya getiriyor.Murathan Mungan'ın editörlüğünü yaptığı bu kitapta on iki yazar kendilerini büyüten hikâyeleri, bu hikâyelerle kurdukları kendi büyüme ve kavrama serüvenlerini anlatıyorlar.
23,15 ₺ 15,05 ₺

Eğitici Tolstoy

Daniel Moulin - Eğitici Tolstoy
Çarlık Rusya Eğitim Bakanlığı’ndaki hükümet yetkililerinin Tolstoy’un eğitim uygulamaları ve yayınlarına gösterdiği düşmanlığa rağmen, Tolstoy muhteşem bir yenilikçiydi.
24,07 ₺ 18,05 ₺

Elon Musk-Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde

Bu kitap; 1971 doğumlu genç bir girişimcinin şirketleri ile dünyadaki otomotiv, uzay-havacılık ve enerji sektörlerindeki yerleşik düzene meydan okumasının sıra dışı hikâyesidir.
49,90 ₺ 39,92 ₺

Habudiyar

8,00 ₺

Hayata Dön

Gülseren Budayıcıoğlu - Hayata Dön
Hiç de güzel denemeyecek suskun mu suskun bir kız... O sustukça, terapistin tarihin mahrem yerlerinden bulup çıkardığı unutulmuş hikâyeler dökülüyor ortaya.
35,00 ₺

Naftalin Bozulmuşsa

Bir yakada BEN diğer yakada KENDİM, ne azgın ne durgun, belki biraz keyfi, belki biraz inadına, kesintisiz akan bir “dere” yatağında, mırıl mırıl mırıldanıyor Müjdat Gezen.
14,00 ₺

Şerefe

13,00 ₺

Ucuza Yiyenler

Ucuzayiyenler, Thomas Bernhard’ın öteki kitapları gibi hem trajedi hem fars niteliğiyle okunabilecek, tersinin yüzüyle çarpıştığı bir anlatı. Hayatın saçma oluşundan ne azı ne fazlası.
8,00 ₺

Yaşama Uğraşı

Yaşama Uğraşı,Cesare Pavese tarafından yazılmışbir eserdir.
38,89 ₺

Zamanı Durduran Saat - Yılmaz Büyükerşen

Zamanı Durduran Saat küçücük bir bozkır şehrinde, şehrin ölçüleriyle orantısız hayaller biriktirerek büyüyen, sonra da o devasa hayalleri birer birer hayata geçiren yılmaz bir adamın,Yılmaz Büyükerşen'in kendi ağzından hikâyesidir.
38,89 ₺

Züleyhanın Aşk Derdi

Züleyha'nın Aşk Derdi,Celal Settari tarafından Yusuf kıssasını tekrar anlatıyor daha çok aşk gözünden.
18,52 ₺ 12,96 ₺
FİLTRELER Close
En Az: 8,00 ₺ En Fazla: 50,00 ₺
₺8 ₺50