Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Anlatı

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Acele Etme Çabuk Ol

  Acele Etme Çabuk Ol
  12,00 ₺ 8,40 ₺

  Aşkın Sonu Cinayettir

  Aşkın Sonu Cinayettir
  30,00 ₺ 21,00 ₺

  Bir Ömür Yetmiyor

  Bir Ömür Yetmiyor
  14,00 ₺

  Büyümenin Türkçe Tarihi

  Büyümenin Türkçe Tarihi,Türkçe hikâyenin on iki klasiği ile, kitabın konukları olan on iki yazarın onlar üzerine yazdıkları denemeleri bir araya getiriyor.Murathan Mungan'ın editörlüğünü yaptığı bu kitapta on iki yazar kendilerini büyüten hikâyeleri, bu hikâyelerle kurdukları kendi büyüme ve kavrama serüvenlerini anlatıyorlar.
  23,15 ₺ 15,05 ₺

  Eğitici Tolstoy

  Daniel Moulin - Eğitici Tolstoy
  Çarlık Rusya Eğitim Bakanlığı’ndaki hükümet yetkililerinin Tolstoy’un eğitim uygulamaları ve yayınlarına gösterdiği düşmanlığa rağmen, Tolstoy muhteşem bir yenilikçiydi.
  24,07 ₺ 18,05 ₺

  Elon Musk-Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde

  Bu kitap; 1971 doğumlu genç bir girişimcinin şirketleri ile dünyadaki otomotiv, uzay-havacılık ve enerji sektörlerindeki yerleşik düzene meydan okumasının sıra dışı hikâyesidir.
  49,90 ₺ 39,92 ₺

  Habudiyar

  8,00 ₺

  Hayata Dön

  Gülseren Budayıcıoğlu - Hayata Dön
  Hiç de güzel denemeyecek suskun mu suskun bir kız... O sustukça, terapistin tarihin mahrem yerlerinden bulup çıkardığı unutulmuş hikâyeler dökülüyor ortaya.
  35,00 ₺

  Naftalin Bozulmuşsa

  Bir yakada BEN diğer yakada KENDİM, ne azgın ne durgun, belki biraz keyfi, belki biraz inadına, kesintisiz akan bir “dere” yatağında, mırıl mırıl mırıldanıyor Müjdat Gezen.
  14,00 ₺

  Şerefe

  13,00 ₺

  Ucuza Yiyenler

  Ucuzayiyenler, Thomas Bernhard’ın öteki kitapları gibi hem trajedi hem fars niteliğiyle okunabilecek, tersinin yüzüyle çarpıştığı bir anlatı. Hayatın saçma oluşundan ne azı ne fazlası.
  8,00 ₺

  Yaşama Uğraşı

  Yaşama Uğraşı,Cesare Pavese tarafından yazılmışbir eserdir.
  38,89 ₺

  Zamanı Durduran Saat - Yılmaz Büyükerşen

  Zamanı Durduran Saat küçücük bir bozkır şehrinde, şehrin ölçüleriyle orantısız hayaller biriktirerek büyüyen, sonra da o devasa hayalleri birer birer hayata geçiren yılmaz bir adamın,Yılmaz Büyükerşen'in kendi ağzından hikâyesidir.
  38,89 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 8,00 ₺ En Fazla: 50,00 ₺
  ₺8 ₺50