Ara
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  9.Sınıf

  View as Grid List
  SIRALAMA
  Sayfada Ürün Göster

  Cambridge Essential English Dictionary

  Cambridge İngilizce - İngilizce Sözlük
  120,00 ₺

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde

  Fin ulusunun yeniden doğuşunu anlatan Grigory Petrov tarafından yazılan Beyaz Zambaklar Ülkesinde, yayımlanışının üzerinden neredeyse bir asır geçmesine rağmen kusursuz bir devlet kalkınma planını detaylarıyla ortaya koyuyor.
  12,00 ₺ 9,00 ₺

  Gece Uçuşları

  Buenos Aires'te bir şirket... Bu şirket hava postacılığı yapmakta ve adı Pentagon Postasıdır. Şirketin tüm sorumluluğunu, genel müdür olan Riviere' ye ait. Bu sorumluluk öyle bir sorumluluk ki; hatayı affetmeyen, başarıları ise su yüzüne, dışarı vurmayan, sert bir o kadar da duygusal bir yönetici. Bu kavramların ve özellikleri hepsi Riviere adındaki genel müdüre ait.
  25,93 ₺ 16,85 ₺

  Son Kuşlar

  Normalde insanlar tarafından sevilen, zenginliğini belli etmeyen, mütevazı bir adamdır Konstantin. Kış mevsimi geldiğinde bir canavara dönüşüp adadaki kuşları avlar ve onun yüzünden kuşlar artık adaya pek uğramaz...
  11,11 ₺

  Dokuzuncu Hariciye Koğuşu

  Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Ahmet Hamdi Tanpınar dediği gibi, "acının ve ıstırabın yegâne kitabı" olarak hem kemiyet hem de keyfiyet bakımından başka hiçbir eser olmasa da Türk romanının var olduğuna delil gösterilebilecek kudrette bir eserdir.
  8,33 ₺

  Don Kişot

  Don Kişot'u bilirsiniz, hani şu ince-uzun, sakallı, şövalye romanları okuya okuya sonunda şövalye olmaya özenen roman karakteri. Dulcinea del Toboso'ya aşıktır, kendi gibi zayıf, çelimsiz Rocinante adlı bir atı vardır. Seyisi-yardımcısı-dostu Sanço Panza ile atışır sık sık. İşte yeldeğirmenlerine savaş açan bu aşık, yaşlı şövalye, Miguel de Cervantes Saavedra'nın yazdığı bu romanın başkahramanıdır.
  14,81 ₺

  9.Sınıf Okuma Kitapları Seti 2018-2019

  9.Sınıf Okuma Kitapları Seti 2018-2019
  57,00 ₺

  Romeo ve Juliet

  “Acıklı ve romantik bir aşk hikâyesi “ olarak tanınan Romeo ve Juliet’in hikâyesi, Shakespeare’in en edebi ve en etkili eseri olduğu pek çok eleştirmen tarafından kabul edilmektedir. Eser yazarın diğer eserleri gibi dünya edebiyatının klasikleri arasına girmiş her zaman her listede dünyanın en iyi eserleri, dünyanın en çok okunan eserleri, dünyanın en iyi serleri arasında gösterilmiştir.
  11,11 ₺
  FİLTRELER Close
  En Az: 8,00 ₺ En Fazla: 120,00 ₺
  ₺8 ₺120